fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Uus käsiskänneril töötav laohalduse äpp lihtsustab kaupluste tööd

Oleme loonud eraldi tarkvara mobiilsetele Android operatsioonisüsteemil toimivatele seadmetele. Uue äpi abil on kaupluste igapäevatoimingud kiiremad ja inimlikke vigu tekib vähem. Kauba tuvastamiseks loetakse vöötkood ja CompuCashiga ühendatud tarkvaraga saab teha mitmeid erinevaid tegevusi.

Kauba info, sh laoseisu vaatamine ja müügihinna kontroll, ostutellimuste tegemine

Uue seadmega kaupa skänneerides tekib seadme ekraanile info kauba laoseisu ja müügihinna koha. Kui kauba hind on vale, saab genereerida uue hinnasildi. Seadmest saab koostada vajadusel uue ostutellimuse või olemasolevale ostutellimusele kaupa juurde lisada.

Kampaaniahinna genereerimine ja printimine

Realiseerimistähtajale lähenevale kaubale saab genereerida soodushinna. Seadme saab ühendada mobiilse printeriga ja hetkega uue hinnasildi välja printida.

Kauba vastuvõtt

Saabunud kauba koguste kontrollimiseks kasutakse kontroll-lehti. Kontrollimise alguses on kõik read valged. Kui kontrollitud kogus võrdub saatelehel oleva kogusega, värvitakse rida roheliseks ja kontrollitud rida liigub nimekirja lõppu. Kui kontrollitud kogus erineb saatelehe kogusest, värvitakse rida kollaseks ja see liigub kontrollimata toodeta alla.

Komplekteerimine

Komplekteerimine on mõeldud ettevõttesiseseks kauba liikumiseks.

Inventuur

Tegeleme tarkvara lisaarendustega, hetkel on loomisel inventuuri võimalus

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.