fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCashi veebipõhine kontor pakub rohkem võimalusi

CompuCash on nüüdsest veelgi parem, sest nüüd saad kogu haldustöö teha ära igast internetiühendusega seadmest. Eraldi aplikatsiooni installimine ei ole enam vajalik, piisab mistahes nutiseadmes olevast brauserist.

 • Ka Apple seadmete kasutajad saavad CompuCashi nüüd kasutada otse brauserist.
 • Uuenenud funktsionaalsus. Näiteks raport, mis võrdleb kassa kasutajate käitumismustreid ja toob välja kahtlased tegevused.
 • Tänapäevasemaks ning lihtsamaks on muutunud kõik vormid ning raportid.
 • Disain on võimalikult puhas.
 • Süsteem on paindlik – vormides saab paika sättida täpselt sulle vajalikud tulbad ning peita kogu info, mida vaja ei ole.
 • Kogu ettevõtte info on alles ning midagi topelt sisestama ei pea. Vana versioon „kontorist“ töötab paralleelselt edasi.

Kui palju uus „kontor“ maksab? Süsteemi kasutamise hind on 10€/kuus iga kasutaja kohta. Üks kasutaja saab loomulikult kasutada süsteemi mitmest seadmest.

Kuidas uut „kontorit“ kasutama hakata? Seadistuse osas ei pea üle minemisel muutma midagi – kõik sisestatud menüüd ja muu jääb sisestatud viisil alles. Süsteemile ligipääsu saamiseks kirjutage sales@ektaco.ee või helistage +372 50 800 90.  

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.