fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Toitlustusärist tuttav CompuCash sobib ka kaupluse kassasüsteemiks

CompuCash on paljudele tuntud kui restoranides ja kohvikutes kasutusel olev kassasüsteem. Seda ta loomulikult ongi (Eesti toitlustusettevõtetest kasutab seda lausa 80%), aga lisaks sobib see suurepäraselt ka kaupluse kassasüsteemina kasutamiseks.

Täna on CompuCash kaupluse kassasüsteemina kasutusel juba mitmesajas poes üle Eesti. Süsteem on võimekas ning sobib seetõttu ka suurtele kauplusekettidele, kuid oma lihtsuse ning moodulitest koosneva ülesehitusega sobib suurepäraselt ka kõige väiksematele kauplustele – kasutusele saab võtta täpselt need elemendid, mis konkreetsele kauplusele kassasüsteemi puhul olulised on.

CompuCashi võimekus kaupluse kassasüsteemina

Kogu moodsa tehnoloogia põhiliseks eesmärgiks on oma kasutajate elu lihtsustamine. Nii on see ka kaupluse kassasüsteemi puhul. Kliendile paistab välja see, et kassapidaja ostetud tooted „läbi piiksutab“ ning makse vastu võtab. Lisaks kliendile nähtavale osale on kaupluse kassasüsteemi juures aga oluline veel ka laoarvestus, hinnasiltide kujundus ning printimine, osade toodete kaalumine, ostuprognooside koostamine, kampaaniate ning tähtpäevadega arvestamine, inventuuri tegemine ning hea ühenduvus teiste vajalike süsteemidega. CompuCashile on võimalik integreerida kõik kaupluse kassasüsteemile vajalikud elemendid nii, et iga klient saab just enda vajadustele vastava süsteemi. Näiteks rõivaid müüva kaupluse puhul ei ole kaalu olemasolu vajalik ning mesinikul, kes laatadel omaenda mesilaste mett müüb ei ole oluline ostuprognooside koostamine – CompuCash sobib kassasüsteemina siiski mõlemale, sest süsteemi saab kaasata vaid endale vajalikud elemendid. Samuti sobib CompuCash hästi suuremale ärile nagu näiteks Super Skypark, kus on pood, piletimüük ja kohvik, kõik koos.

Kaupluse kassasüsteemi olulised funktsioonid:

 • Laoarvestus ning ostuprognoosid tuginedes eelmistele perioodidele. Süsteem arvestab ka kampaaniate ning tähtpäevade raames suurenenud käivet ning aitab vältida liigse kauba tellimist.
 • Hinnad ning etiketid saab teha samas süsteemis vältides nii erinevat infot letil ning kassasüsteemis.
 • Kaalukaupade müümise korral saab kaalu otse kassasüsteemiga ühendada.
 • Lihtsalt saab paigaldada tablood reklaami ning muu vajaliku info kuvamiseks kliendile.
 • Kassasüsteem sobib ka kauplusteketile – kui ühes kaupluses on mõni toode otsa saanud, siis saab süsteemist lihtsalt ka teiste poodide laoseisu näha.
 • Süsteemi on võimalik kaasas kanda, mis teeb selle sobivaks ka laatadel kauplejatele.
 • Vajadusel saab integreerida ka iseteeninduskassa.

Hea kaupluse kassasüsteem on lihtne ja loogiline

Kui suured ettevõtted saavad lubada endale it-osakonda ning kümneid töötajaid, siis väikeettevõtjad töötavad sageli väga väikeste meeskondadega või suisa üksi. Seetõttu on ülioluline, et kaupluse kassasüsteem oleks lihtne ja loogiline. CompuCashi puhul on isegi seadme ühendamine ning algseadistus nii loogiline, et tegelikult saab sellega hakkama igaüks. Loomulikult on olemas ka tehniline meeskond, kes vajadusel alati appi tõttab.

Kuigi paljud poed koonduvad kettidesse on ka meil aina rohkem populaarsust kogumas väikesed, hingega ning sageli just mõne konkreetse toote müümisele spetsialiseerunud poed – müüakse talukaupu, ökotooteid, liha, kala või muud. Samuti on uuesti ellu äratatud paljud väikesed külapoed, näiteks Leesi kauplus Juminda poolsaarel ning Neeme pood & kohvik. Just sellistel väikestel kauplustel on väga mugav valida CompuCashi erinevate moodulite seast välja endale vajalik.

Kui arvuti juba olemas on, siis piisab vaid kassasüsteemi seadistamisest ning lisada on vaja vaid skänner/vöötkoodi lugeja. Kui muu hulgas müüakse ka kaalukaupa, siis saab ka kaalu süsteemi ühendada ning tööd selle võrra lihtsustada. Ning kui kaupluse juures tegutseb ka kohvik, siis saab ka tellimuste kööki jõudmise lihtsalt seadistada. Eriti on just väikepoodide puhul oluline täpne laoarvestus – süsteemi abil saab täpselt jälgida, kui palju kaupa veel alles on ning kui palju ning millal oleks seda vaja juurde tellida nii, et miski ei rikneks ega müümata jääks.

Head näited sellest, kui lihtne kassasüsteemi kasutamine on pärinevad viimastest suvedest, mil süsteem oli kasutusel Viimsi Kohvikutepäeval kohvikus, mida pidasid lapsed ning Elvas, kus koolinoored peavad suvevaheajal rannakohvikut Lohvik. 2021 aasta suvel liitus mitmeid jäätise- ja lillemüüjaid, kes hakkasid kasutama meie uut iPad-i põhist kassasüsteemi.

E- kaubandus on kasvav trend

Olenemata sellest, mida kaupluses müüakse, muutub aina tähtsamaks e-kaubanduse osakaal. Kui alles mõned aastad tagasi telliti veebist põhiliselt asju, mida füüsilisest poest kiiresti kätte ei saanud, siis täna eelistavad paljud kliendid ka esmatarbekaupade veebi teel ostmist. Füüsilised poed jäävad lähitulevikus kindlasti alles, kuid neile lisaks pakutakse samast poest tihti ka veebi teel ostmise võimalust. Tähtis on, et kaupluse kassasüsteem oleks e-poe platvormiga lihtsalt integreeritav ning CompuCashil on olelemas ühendused suuremate e-kaubandusplatvormidega ning samuti on võimalik süsteemid API kaudu ühendada.

CompuCashi arendatakse pidevalt edasi

Eelmisel aastal sai valmis CompuCashi laohaldusäpp, mis töötab ka telefonis lihtsustades oluliselt inventuuride tegemist. Äpi abil saab genereerida uusi hinnasilte, kontrollida laoseisu nii konkreetses kaupluses kui ka sama kaupluseketi teistes poodides ning palju muud vajalikku. Samuti on beetaversioonis äsja valmis saanud veebipõhine haldussüsteem, mida saab kasutada kõikjalt olenemata seadmest. Loomulikult on olemas integratsioon ka raamatupidamisprogrammidega, mis omakorda töötundide mahtu ning inimeste poolt kogemata tehtud vigu info sisestamisel vältida aitab. Kui soovid veebipõhist haldussüsteemi esimeste seas katsetada, siis võta julgelt ühendust sales@ektaco.ee ning toote kohta saad kohe lähemalt uurida siit.

Kus ma CompuCash kaupluse kassasüsteemi katsetada saan?

Kindlasti oled CompuCashi kassasüsteemi juba kliendina kasutanud. Lisaks artiklis eelpool mainitud Leesi kogukonnapoele, Neeme pood & kohvikule ning Kohvik Lohvikule leiad CompuCashi kassasüsteemi näiteks sellistest kauplustest nagu Biomarket, Talu Deli, Polarn o. Pyret, Mihkli Lihaäri, Pärnu Kalamajakas, Tüdrukute Lihapood, Bloom- ja Foodbit mugavuspoed, Majatohter ning paljudest teistest poodidest üle Eesti.  Kui oled aga Dubais reisil, siis ka paljud sealsed kauplused kasutavad kassasüsteemina just CompuCashi.

Kui soovid võimalustega lähemalt tutvuda ja süsteemi oma kaupluses katsetada, siis võta ühendust sales@ektaco.ee

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.