fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Sõrmejäljelugeja on kõige mugavam viis isiku tuvastamiseks

Seni peamiselt tööaja arvestuse süsteemides kasutatud sõrmejäljelugeja on leidmas järjest uusi kasutusviise, kuna kaasaegne tehnika suudab sõrmejälje omaniku tuvastada kiiresti ning ka seadme enda hind on muutunud kättesaadavaks.

„Kaart“, mida ei saa ära kaotada või maha unustada

Sõrmejälg on isiku tuvastamiseks suurepärane viis mitmel põhjusel: erinevalt võtmest või läbipääsukaardist ei ole vaja seda ekstra kaasas kanda. Tõsi, tänapäeval on teada mitmeid muidki viise, kuidas inimest eksimatult ära tunda, aga sõrmejälje lugemine on neist kõige mugavam. Kuna sõrmejälg käib alati kaasas tema õige omanikuga, siis ei ole vaja karta ka identifitseerimis­vahendi vargust või kopeerimist.

Tulevikutehnoloogia kasutusala üha laieneb

Tööstusettevõtetes on tööaja arvestamine sõrmejäljelugeja abil end väga hästi õigustanud: andmeid on ülilihtne koguda, kui nii tööle tulles, lõunal käies kui lahkudes kellaaeg inimesega automaatselt seotakse. Ektaco sõrmejäljelugejaid kasutatakse näiteks Saaremaa lihatööstuses, Farmi piimatööstuses, Karl Storz Video Endoscopy’s, restoranis Rae Meierei ning kohvikus Fredo. Põhimõtteliselt võib aga sõrmejäljelugeja kasutusele võtta kõikjal, kus identifitseerimine seni on käinud plastkaardi (ID-kaardi, kliendikaardi), võtme või koodi abil: kassas, läbipääsusüsteemides, spordiklubides jne. Seni on sõrmejäljelugeja laiemat levikut piiranud peamiselt kaks asja: andmete lugemise kiirus ning seadmete hind. Uued täiustatud seadmed suudavad sõrmejälge lugeda piisavalt kiiresti, nii et inimesel pole tarvis mitu sekundit näppu lugeja vastas hoida, samuti on nende hind täna niisugune, et muudab sellise tehnika kättesaadavaks ka keskmise suurusega ning väikefirmadele.

Kuidas tagada isikuandmete kaitse?

Veel üks põhjus, mis sõrmejäljelugejate suhtes kahtlusi on tekitanud, puudutab andmete kogumist ja kaitsmist. Selleks et seade oskaks sõrmejälge ja omaniku nime kokku viia, on tarvis need andmed kõigepealt süsteemi sisestada. Kui oma töötajatelt on sõrmejälge lihtne võtta, siis kliendid ei pruugi sellega nõus olla – seostub sõrmejälje võtmine ju ennekõike krimifilmide ning kurjategijatega. Lisaks peab olema kindel, et see vaieldamatult delikaatne info ei satuks kellegi kolmanda kätte. Andmekaitseinspektsioon on seda liiki isikuandmete kogumise ja säilitamise suhtes kehtestanud karmid reeglid, mis lähiajal muutuvad veelgi tõhusamateks. Turvalisust suurendab ka see, et Ektaco seadmetes kasutatavad Suprema sõrmejäljelugejad mitte ei „pildista“ sõrmejälge, vaid teevad sellest binaarkoodi, matemaatilise algoritmi, millest sõrmejäljemuster tuletatakse.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.