fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Millega peaks arvestama, kui tahad Lätis jaemüüki alustada?

Kui Eestis võib kassasüsteemi pakkuda põhimõtteliselt igaüks, siis Lätis on selleks paigas ranged tingimused ja erinõuded – Läti turul tegutsemiseks peab ettevõte olema sertifitseeritud. Mida tähendab see jaeettevõtetele, kes plaanivad siseneda Läti turule?

Läti hoiab kõigel silma peal

Eesti kassasüsteem sertifitseeritud olema ei pea ning ka eraldi kontrolltingimusi täita ei tule. Kassasüsteemi võib pakkuda ükskõik milline ettevõte – kasvõi välismaine – ja kaupmees valib ise endale sobiva variandi välja.

Lätis kehtivad aga küllaltki karmid nõuded: kassasüsteemil peab olema eriseade, mille abil salvestatakse kõikide tehingute andmed, et vältida maksupettuseid ja hoida äritegevusel silm peal.

Mida tähendab see jaemüüjale?

Läti regulatsioonid on küllaltki keerulised ja ressursikulukad, mis tähendab, et kassasüsteemi tellijal tuleb maksta mõnevõrra krõbedamat hinda. Seda seetõttu, et sertifitseerimise protsess on ettevõtetele raske, kulukas ning võtab väga kaua aega.

Samuti pärsivad karmid nõuded tehnoloogilist arengut, sest Lätis tuleb ka tarkvara uuendused teha läbi auditiettevõtte ja maksuameti, kes peavad uuenduse sertifitseerima ja kinnitama. Eestis seevastu saab kõik süsteemiuuendused tehtud mõne hetkega.

Ektaco muudab äritegevuse lihtsamaks

Eesti tarkvaradest leiab Läti turult täna Ektaco CompuCashi kassasüsteemi. Ektaco on Lätis partneri kaudu tegelenud juba kümme aastat ning sügisel otsustati, et parema teenuse pakkumiseks tuleb teha Lätti eraldi tütarettevõte – CompuCash SIA. Tütarettevõte registreeriti möödunud sügisel ning sertifitseerimisprotsess lõppes edukalt sel kevadel. 

Täna saavad kõik Eesti ärid, kes tegelevad Baltikumis või Lätis, kasutada CompuCash kassasüsteemi. 

CompuCash süsteemi kohta leiad rohkem infot siit.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.