fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kassa tegevuste koondaruanne: mis see on ja miks see on oluline?

Kui palju Sa tead, mil moel klienditeenindajad ja kassiirid kassat kasutavad? Juba aastaid on olnud CompuCashi kassasüsteemi võimalik jälgida kassa tegevusi kronoloogilises järjekorras. Kassa logib kõik teenindajate tehtud nupuvajutused. Kontroll oli võimalik, kuid väga ajamahukas tegevus. Nüüd arendasime CompuCashi kassasüsteemi eraldi raporti, mis teeb kontrolli Sinu eest ja annab kiire ülevaate teenindajatest, kes kasutavad kassat valesti või ebaausatel eesmärkidel.

Koondaruanne aitab jälgida kassa tegevusi ja avastada probleeme, mis võivad mõjutada äri edukust ja mainet.  Raportis võrreldakse teenindajate käitumismustreid. Näiteks saab aruandest näha, kes kustutab kõige rohkem ridu, kes vähendab kogust või annab liiga palju soodustust. Tehtud vead võivad viidata kassasüsteemi mitte tundmisele või ka ebaausale käitumisele. Raporti abil saad kiiresti reageerida probleemidele ja vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid.

Aruande leiad CompuCashi veebipõhisest kontorist: Personal -> Kassa tegevuste koondaruanne

Kõigile CompuCashi veebipõhise kontori kasutajatele on raport tasuta.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.