fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Käibemaksumäära muudatused alates 1.1.2024

Alates 01.01.2024 on Eestis käibemaksu standardmäär 22% senise 20% asemel.

CompuCash'i kasutajatel, kelle andmebaas asub Ektaco majutusserveris (95%), muudame toodete käibemaksumäära automaatselt. Käibemaksumäära muutusega müügihinnad ei muutu. Muudatuse rakendamiseks on tarvis kassaprogramm uuesti käivitada. Kassa annab vajadusest süsteem taaskäivitada märku. Eriti oluline on see ärides, kus müügitegevus toimub 01.01.2024 südaöösel.

Oleme koostanud juhendid ettevõtetele, kes kasutavad raamatupidamisliideseid, soovivad valmistada uueks aastaks uued hinnakirjad ja kelle CompuCashi andmebaas ei asu Ektaco pilveserveris.

CC4000 kliendid

Juhend raamatupidamisliideste kasutajatele

Uute hinnakirjade loomise juhend

Juhend klientidele, kelle andmebaas ei asu Ektaco majutusserveris

CC5 kontori kliendid

Juhend CC5 Merit integratsiooni kasutajatele

Juhend E-Invoice/Directo integratsiooni kasutajatele

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.