EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Karjäärileht

Kui sul on tundmus, et Ektaco oleks Sulle parim ja Sina Ektacole, siis oled kindlasti teretulnud ühendust võtma.

Kasvame ja ikka võib juhtuda, et just nüüd on meil vaja juurde CompuCash või CompuAccess toodetele hooldustehnikut, kliendikonsultanti, müügiinimest või tarkvara meeskonda arendajaid.

Palun kirjuta meile ektaco@ektaco.ee.

Sisuka kohtumiseni,

Ektaco

Otsime riist- ja tarkvara spetsialisti läbipääsusüsteemide ärisuunda

Ektaco klientide arv aina kasvab ja töökäsi on juurde vaja.

Ektaco taust ja kultuur

Ektaco on kõrge ärikultuuriga ettevõte. Me asume Tallinna Teaduspark Tehnopol innovaatilises linnakus. Ektaco tegeleb peamiselt omatoodete, CompuCash ja CompuAccess, arendamise, müügi ning hooldusega, aga loome erilahendusi ka meie suurklientidele. Meie tuhanded kliendid üle maailma on oma lojaalsusega kinnitanud eelnevaid väiteid. Oleme koduturul juhtiv ettevõte kassasüsteemide ja hääletussüsteemide valdkondades. Meie ambitsioonid on palju suuremad ja tegusad inimesed meie meeskonnas on neid igapäevaselt ellu viimas.

Miks töötada Ektacos?

Ektaco toodetel on rahvusvaheline ambitsioon, mida toetavad klientide tagasisidepõhised arendused ja teenuste disain. Meie juures igav kellelgi ei hakka!

Me tegeleme läbimõeldult töökeskkonna ja firmakultuuri arendamisega, mis loob eeldused heaks meeskonnatööks ja pikaajaliseks töösuhteks.

Meil on ajaga kaasaskäiv motivatsioonisüsteem, mille parendamisele saavad kõik sisemist tulesädet omavad töötajad kaasa aidata.

Tänu paindlikule töökorraldusele on meie inimesed saanud lisaks baasharidusele hea jätkukoolituse ja praktilise kogemuse hästi toimivas ettevõttes. Nad on heas vormis ja tegusad.

Mida pakume?

  • toetavat ja inspireerivat meeskonda ning töökeskkonda,
  • võimalust osaleda innovaatiliste toodete ja teenuste arendamisel,
  • paindlikku tööaega, mis võimaldab sul töö kõrvalt edasi õppida, lapsi kasvatada või oma hobidega tegelda,
  • rohkeid võimalusi enesetäienduseks ning töid erinevate projektidega,
  • häid arenemisvõimalusi ning koolitusi uutes tehnoloogiates.

Meile meeldib Ektacos

"Ektaco oma kasvava tiimiga pole muutunud organisatsiooniks, kus kõik on ette kirjutatud ja omaalgatus piiratud. Head ideed leiavad toetust ja saavad ellu viidud."  Rain

"Meil on arengut ja arenemist soosiv keskkond. Ektacos on mõnus, ülim, rahulik ja vaba seltskond. Noorele mehele super."                                   Rannes

"Kõik me oleme suuremal-vähemal määral üksteisest erinevad. Abivalmidus ja üksteise mõistmine on võtmetegurid, mis tagavad Ektacos hea sisekliima ja üksmeelse kollektiivi."         Martin

Loome intuitiivseid võimalusterohkeid lahendusi. 

Lihtsustame klientide tööd ja kasvatame tulusid.

 

Karjäär