fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco kassasüsteemid toetavad Pimedate ööde Filmifestivali

Ektaco toetab sellel aastal 15. korda toimuvat rahvusvaheliselt tuntud filmivestivali Pimedate ööde Filmifestival (PÖFF). Ektaco andis kassasüsteemi CompuCash 4000 SQL kasutusse PÖFFi meenete müügiks, panustades nii väärtfilmide ja filmikunsti tunnustamisse. PÖFFi meened on aastast aastasse olnud külastajate seas ülipopulaarsed ning tänu Ektaco kassasüsteemile on meened saadaval erinevates müügipunktides Tallinnas Solaris Keskuses, Coca-Cola Plazas, Viru Keskuses ja Tartu Kaubamajas. CompuCash on Eestis arendatud tarkvara, mis on tänaseks kasvand välisturgudel tuntust kogunud kaubamärgiks. Lisainformatsiooni leiad siit.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.