fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Ektaco investeeris miljon eurot ja tõi turule poodidele ja poekettidele mõeldud kassa- ja laoarvestustarkvara CompuCash Retail

Aasta algused valmis poodidele mõeldud kassasüsteem, mis lubab teha müüki mitmest kanalist, samas laoarvestust ühest tarkvarast hallates. Esimene pood, kes kassasüsteemi kasutusele võttis, asub Dubais.

Uue toote valideerimine just Dubai turul tundus meeskonnale mõistlik seetõttu, et tagasiside saab nii palju rikkalikum ja toode mitmekülgsemalt testitud. Süsteemi kasutatavad sealsed suured restoranid. Näiteks on Eestis arendatud toode kasutusel ka Dubai Mallis, mis on maailma suurim kaubanduskeskus. Tänaseks on uue süsteemi kasutajaid nii Eestis kui ka Araabia Ühendemiraatides.

Uue kassatarkvara eeliseks on, et see ei nõua kasutajatelt, haldajatelt ega ülesseadjatelt mingeid erilisi IT-teadmisi. Vaja ei lähe ka spetsiaalseid seadmeid, piisab iPadist või Androidi-põhisest tahvelarvutist.

Samas muutub andmetöötlus ja äris toimuvast ülevaate saamine poe omaniku või juhataja jaoks uue süsteemiga väga lihtsaks: millised kaubad müüvad hästi, mis ei liigu, millised kampaaniad töötavad, millised mitte ja miks. Sinna juurde lihtne kliendibaasi haldamine ja liidesed erinevate e-poodidega.

Programm kõrvutab omavahel automaatselt ka erinevate töötajate käitumismustreid: kui süsteemi kasutatakse oskuste puuduse tõttu ebaefektiivselt, on seda näha ilma eraldi logidesse süüvimata.

Kõnealusesse projekti on ettevõte investeerinud üle miljoni euro ja tootearenduseks on toetuse eraldanud ka EAS. Välisturgudest on Ektaco tegev veel Läti, Leedu ja Soome turul.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.