fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCashil on valmimas kassasüsteemiga ühendatud veebipõhine tellimuskeskond

Praeguses olukorras, kus paljud Ektaco kliendid on uksed sulgenud või toimivad väga piiratud mahus, oleme teinud suuri pingutusi, et luua oma klientide jaoks online- müügikeskkond.
Lahenduse abil saab iga toitlustuskoht sõltumata asukohast üles seade oma veebimüügi keskkonna ning pakkuda klientidele võimalust tellida toit ette ja selle eest pangalinkide või krediitkaardiga kohe ära tasuda. Restoran või kohvik saab ise otsustada, kas pakub ainult kohapeal toidu kätteandmist või ka kojuvedu.

Peamised eelised juba turul tegutsevate lahenduste ees:
1) süsteem on liidestatud CompuCashi kassasüsteemiga – tellimused liiguvad tellimusprinteritesse ja neid kajastatakse nii kassa arvutis kui ka müügi- ning laoaruandluses;
2) süsteemi hind on kordades madalam kui praegu tegutsevatel kullerfirmadel;
3) raha laekub toitlustuskoha enda pangakontole nagu tavaliste kaardimaksete korral;
4) lisame samasse süsteemi ka võimaluse, et restorani külastaja saab oma mobiili kasutades lauast tellida ja tellimusinfo jõuab kohe baari ning kööki. Samuti saab klient tasuda mobiiltelefoniga oma arve.

Kui oled huvitatud süsteemi kasutusele võtmisest, siis palun registreeri huvi e-posti aadressil sales@ektaco.ee või telefonil 5080090.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.