fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Reval Cafe

Eesti kohvikute lipulaev Reval Cafe on kasutanud CompuCash’i kassasüsteemi aastaid. Reval Café on Tallinnas omanäoline kohvikutekett, mille koosseisu kuulub kuusteist kohvikut.

 • 16 kohvikut
 • 15 aastat tegutsenud

CompuCash pakub

 • Võimalust hallata kõiki kohvikuid ühe tarkvara kaudu.
 • Lisaks terviklikule aruandlusele ja laohaldusele tagab CompuCash, et igas kohvikus oleks võimalik kasutada ühtset kliendikaarti ja krediitkaardi põhimõttel toimivaid kinkekaarte.
 • Reval Cafes on kliendikaardisüsteem üles ehitatud ID-kaardi põhiselt ja on osa CompuCashi tarkvarast.
 • Lisaks on kohvikutes kasutusel elektroonsete saatelehtede liides, mille abil pääseb tüütust saatelehtede sisestamisest.


Lisaks tavakassadele oleme paigaldanud CompuCash’i iseteeninduskassa Reval Café Swedbanki kontorihoone kohvinurka, kus teenindaja palkamine oleks olnud ebamõistlik.
Reval Café esindaja Rene Treifeldti sõnul on tegemist väärtusliku lahendusega, sest peale Swedbanki töötajate ja nende külaliste pole teistel inimestel kinnise büroohoone kohvinurgas pakutavatele toodetele ligipääsu ning kohapeal puudub ka teenindaja, kes aitaks ostude eest tasuda.  Kohvinurgas saab maksta toodete eest üksnes viipemaksega, see tähendab, et ühe ostu suurus ei saa olla üle 25 euro.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.