fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

OKO

Oko restoranide kett on valinud oma kõikidesse restoranidesse Ektaco pakutavad lahendused. Oko Resto Haabneemes, Tuljak, Paju Villa ja NOA restoran on saanud mitmeid tunnustusi. Põhjamaade restorane paremusjärjestusse reastav White Guide Nordic on valinud Noa restorani mitmeid kordi Eesti parimaks restoraniks.

Compucash pakub

 • Oko restoranidele köögiekraanide lahendust. Köögiekraanidega saab muuta köögi paberivabaks ja ülevaade tellimustest on oluliselt parem.
 • Ka tellimusi ei kirjutata paberile vaid sisestatakse Iphones töötavasse CompuCash Waiter äppi, kust need jõuavad hetkega kööki ja baari.
 • Oko restoranide kett on hea näide, sellest, et ka erinevate menüüde ja kontseptsiooniga restorane on võimalik hallata läbi ühe andmebaasi.

Oko restoranide omanikud on andnud palju sisendit CompuCash kassasüsteemi arendamiseks. Tõnis Siiguri sõnul on nende jaoks olnud tähtis, et Ektaco on tulnud mitme nende ideega kaasa ja tegu on jätkuvalt areneva tootega.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.