• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Okaidi

Okaidi Eesti ja Läti poodides on kasutusel CompuCash’i kassasüsteem.

Compucash pakub

Okaidi Eesti ja Läti poodides on kasutusel CompuCash’i kassasüsteem. Uue kauba registreerimise süsteemi muudab eriti kiireks Ektaco loodud ostuarvete importer.

 •  Sama süsteemi kasutatakse nii Eestis kui ka Lätis. Ektaco on esindatud ka välisturgudel ja seetõttu saame pakkuda ühtset lahendust mitmel turul
 • Okaidi ostuarved jõuavad süsteemi läbi mugava veebipõhise CompuCashi importeri. Klient ei pea kaupa käsitsi süsteemi sisestama.
 • CompuCash’i süsteem lubab müüa ja registreerida kinkekaarte. Okaidis müüdavad kinkekaardid registreeritakse CompuCash’i kassasüsteemis.
 • Okaidi kassasüsteem on ühenduses videovalvega, juhatajal ja omanikul on täpne ülevaade kassas toimunud tegevustest koos videopildiga.

Janek Birnbaumil on üle kümne aasta kogemust jaekaubanduses. Tema ettevõte L’Dolcevita toob Eestis ja Lätis letile selliseid brände nagu Okaidi lasterõivad, Change’i naistepesu ning Bottega Verde kosmeetika.

“Meie kasutame kõigis oma poodides juba aastaid Ektaco CompuCashi kassasüsteemide ja videovalve lahendust, lisaks eraldi meile arendatud frantsiisiliidestust.

Valisime Ektaco koostööpartneriks juba 2005. aastal, sest nad on paindlikud ning arvestavad meie soovidega. CompuCashi kassasüsteem on väga heal tasemel ja konkurentsivõimeline, nii et soovitan seda ka teistele kauplejatele.”

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.