fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Estonian Burger Factory

Seal, kus valmistatakse häid burgereid on enamasti kasutusel ka CompuCash’i kassasüsteem. Tänu modulaarsele ülesehitusele sobib süsteem ideaalselt ka väiksematele äridele.

 • Loodud 2012. aastal
 • Taotlevad ökomärgist

CompuCash pakub

CompuCash'i kassasüsteemid on Estonian Burger Factorys kasutusel olnud juba neli aastat.
 • Estonian Burger Factory  üles ehitatud ID-kaardi põhiselt ja on osa CompuCashi tarkvarast.
 • Estonian Burger Factory CompuCash on liidestatud Meriti finantstarkvaraga. CompuCash kassasüsteemi on võimalik liidestada enamiku Eestis levinud raamatupidamistarkvaradega.
 • Kiire müügi jaoks on oluline, et kaardimakse summa läheks kassast otse terminali. Estonian Burger Factory makseterminalid on kassaga liidestatud.

Martini Aule sõnul piisab väiksemale restoranipidajale CompuCash’i kassasüsteemide lahendusest täielikult, sest lisaks baasvajadustele on olemas ka kõiksugu lisavõimalused oma töö efektiivsemaks muutmiseks.

Kiire töötempo tõttu pole me jõudnud kõikidesse võimalustesse, mida CompuCash pakub, veel süveneda. Ühes on Martin kindel – CompuCash’i kassasüsteemi ei vahetaks ta ühegi teise toote vastu.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.