• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Alko1000

Alko1000 Lätis ja Alko1000 Market Eestis koondavad endast suurt arvu kauplusi, kus kõigis on kasutusel CompuCash’i kassasüsteem.

Compucash pakub

 •  CompuCash kassasüsteem on valmis suurteks koormusteks ja töötab ka Interneti katkemisel. Alko1000 ja Alko1000 Market kassade koormus on olnud väga suur, kuid CompuCashi kassad on sellele hästi vastu pidanud.
 • CompuCash kassasüsteem pakub kauplustele terviklikku lahendust, mis sisaldab endas seadmeid kui ka tarkvara. Alko1000 Marketis on kasutusel nii integreeritud kaalud kui ka võimsad skännerid.
 • CompuCash kassasüsteem võimaldab printida ja kujundada hinnasilte. Kuna kauplustes on väga tugev konkurents ja hinnad muutuvad tihti, siis on kiire ja mugav hinnasiltide printimine olnud neile väga tähtis.
 • CompuCashi ostuprognoos aitab Allko1000 Marketi ostujuhtidel hinnata, mis koguses ja millist kaupa tellida.
 • Compucashi ja Telema vaheline liides tagab Alko1000 Marketi ostuarvete elektroonse liikumise.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.