fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Festivalid ja suurkontserdid

CompuCash kassasüsteem mobiilsete tahvlikassadega, CompuCash POS app’iga, on hea võimalus müüa kiirelt jooke, sööke ja suveniire festivalil või suurkontserdil. Süsteemi paigaldus on sujuv ja kassa nii lihtne, et selle saab uus müüja selgeks 15 minutiga.

 • Mobiilsed kassad
 • Laohaldus
 • Kaardimakse seadmed
 • Reaalajas statistika

Väärtuslikud võimalused

 • Müük käib imekiiresti tänu liidestusele pangaterminalidega. Saate minimaalsete klikkidega müügitehingu registreerida, mis teeb müügi sujuvaks ka siis kui korraga tuleb ostma sadu inimesi. Liidestatus pangaterminaliga kiirendab müüki veelgi ja hoiab ära vead, mis võivad tekkida käsitsi sisestamisel. Kui kviitungi printimismahud on väikesed

 • Töötajate täielik kontroll Omanik saab reaalajas jälgida müügiandmeid ning lao seisu endale sobilikus seadmes veebipõhiselt. Mugavaks jälgimiseks on nii dashboard kui ka detailsed aruanded. Mõlemasse saab enda vajadusest lähtuvalt teha valmis graafikute tüübid, milles andmeid jooksvalt uuendatakse. Soovi korral saab lisada videovalve, mis on integreeritud kassa tegevuste logiga.

 • Laohaldus üksuste kaupa, kriitilised piirid Laoseisu saate mugavalt hallata määrates miinimumkogused erinevatele müügipunktidele, mis peaks sujuvaks müügiks olemas olema ning seadistades soovi korral ka automaatse tellimise.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.