• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Videojuhendid nüüd CompuCash-i sees

Videojuhendid, mida võib leida CompuCash programmi seest, on saadaval alates versioonist 1.813. Videojuhendid leiab ülal menüüribal (vt. pilti) ja on kontekstipõhised, st. avades programmi eri vorme, on saadaval vormikohased videod. Sellise lahendusega polnud vaja otsida kohta kuhu vastavat nuppu või ikooni iga vormi kohaselt paigutada. Esialgu leiab ca 10 videojuhendit, peamiselt puudutavad need uute toodete loomist, saatelehtede sisestamist, soodustuste tegemist, soodustus-toode seoste määramist, nuppude ja paneelide loomist, ametite ja õiguste loomist ning  klientide, kliendikaartide toiminguid. Videojuhendid aitavad kiirelt aru saada tarkvara elementaarsema funktsionaalsuse osas. Videod on lühikesed, üldiselt 2-3 minuti pikkused.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.