fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Seadistame teile tasuta veebipõhise tellimiskeskkonna

Tulenevalt praegusest olukorrast, mil lubatud on ainult kaasamüük, pakub Ektaco lahendust, mille abil saate kiirelt ja lihtsalt kolida oma müügi veebi. Peamine eelis CompuCashi lahenduse puhul võrreldes tavapärase veebipoega on selles, et süsteem on täielikult liidestatud CompuCashi andmebaasiga. See tähendab, et kõik veebis tehtud tellimused jõuavad CompuCashi kassasse ja sealt edasi ka tšekiprinterisse. Kogu laoarvestus jääb toimima ja ei vaja eraldi sisestamist.

Süsteemis saab seadistada, kas klient maksab, kui saab toidu/kauba kätte või tasub kohe läbi internetipanga. Pangalinkide ja krediitkaardimakse jaoks on tarvis sõlmida pangaga eraldi leping.

Vaata näidet CompuCashil põhinevast tellimiskeskkonnast: https://www.tellikohe.ee/restoranid/tikupoiss

Piirangute lõppemiseni pakume, et meie konsultandid aitavad veebipoe ära seadistada ja tööde eest me eraldi tasu ei küsi. Teie ülesandeks jääb organiseerida toodete pildid ja sõlmida pangaga leping veebimaksete vastuvõtuks.

Rohkem infot kassa@ektaco.ee või 5080090

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.