fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Viipemaksed – millega tegu ja kuidas kasutada?

Millega on tegu? Viipemakse tähendab, et ostu eest on võimalik tasuda ilma pangakaarti terminali sisestamata. Piisab pangakaardi asetamisest terminali lähedale. Selline tehnoloogia on mujal maailmas juba laialt levinud ja nüüd jõudmas ka Eestisse. Viipemaksete peamine eelis tavapäraste kaardimaksete ees on, et need aitavad säästa aega, kuna puudub vajadus sisestada PIN-koodi. Viipemaksetele on Eestis kehtestatud limiit 10€ ühe ostu kohta ja need moodustavad ca 60% tehtavatest kaarditehingutest. Kes selliseid pangakaarte väljastavad? Augustist alustas viipemaksekaartide väljastamist Swedbank. Samuti on kõik uued LHV ja PocoPay pangakaardid viipemakse võimalusega. Nordea pank kavatseb viipemakse toega kaarte hakata väljastama oktoobri teises pooles ja SEB alates järgmisest aastast. Mis riistvara on kaupmehel vajalik viipemaksete vastuvõtmiseks? Eesti kaupmeeste seas levinud ja Compucashi kassasüsteemiga integratsiooni omavad pangaterminalid Ingenico ICT220 ja Verifone VX 820 toetavad viipemaksete vastuvõtmist. Ingenico ICT220 terminaliga on pangad ka meie lahenduse sertifitseerinud. Verifone terminaliga sertifitseerimise protsess veel töös ja tulemusi on oodata lähiajal. Kõikidele sertifitseeritud terminalidele on pangad alustanud järk-järgult viipemaksete vastuvõtmise võimekuse funktsiooni avamist. Millised muudatused ootavad kasutajat kassasüsteemis? CompuCashi kassasüsteemi on muudatused tehtud selliselt, et müüja jaoks jääb kõik samaks. Kaardimakse aktiveerimiseks vajutatakse endiselt kaardimakse nuppu ja summa jõuab terminali. Pärast pangakaardiga viipamist jõuab vastus makse õnnestumise kohta tagasi kassasse.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.