EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Tööaja arvestuse ja läbipääsu süsteemid - Uudised

Tööaja arvestus ja 2020. aasta kalendaarne tööajafond

08. jaanuar 2020

Eesti Töölepinguseaduse kohaselt tuleb töölepingud sõlmida kirjalikult, ning kindlasti peab töölepingus olema välja toodud ka aeg, mil töötaja kokkulepitud tööülesandeid täidab. Traditsioonilisel tööajal 9-17 töötavate inimeste puhul on tööajaarvestus mõnevõrra lihtsam, graafiku alusel töötajate puhul pisut keerulisem, kuid ka keerulisemate töögraafikute koostamise saab enda ettevõtte jaoks võimalikult lihtsaks muuta. Tööajaarvestuse pidamise kohustus lasub tööandjal ning selleks on mitmeid erinevaid võimalusi.

 

Järgnevalt toome ülevaatlikult välja vastused kõige tihedamalt tekkivatele küsimustele seoses tööaja arvestusega.


Tegusad pühadesoovid Ektaco klientidele ja partneritele!

10. detsember 2019

Teiega koos on Ektaco meeskond toimetanud 365 päeva aastal 2019 ja nüüd on aeg tähistada, pühasid pidada ja uue aasta soovid valmis panna!
Aitäh teile ja mõnusat pühadeaega!

 


Efektiivsem tööaja kasutamine ning sääst halduskuludelt digitaalse tööajaarvestussüsteemiga

20. november 2019

Kõik, kes on kunagi kokku puutunud graafikute tegemise või töötundide kokku arvestamisega teavad kindlasti, kui palju aega see võtta võib. Mida rohkem on ettevõttes töötajaid, osakondi ning erinevaid tööde liike, seda keerulisemaks muutub graafikute koostamine ning samuti võtab omajagu aega hilisem reaalselt töötatud tundide kokku arvestamine ning palgaarvutuste tegemine.


Digitaalne tööaja mõõtmine koos palgaarvestusega

28. oktoober 2019

Tootmises on planeerimine alati võtmetähtsusega, kuid aina enam võidavad tiheda konkurentsiga turul just need ettevõtted, kes suudavad leida tasakaalu klientide kiirelt muutuvate soovide rahuldamise ning planeerimise efektiivsuse vahel. Hilding Andersil aitab tasakaalu saavutada CompuAccess süsteem koostöös Columbus pilvepalgaga.


Ektaco tööajaarvestuse toode on täienenud

07. august 2019

Tööajaarvestuse lahendus võimaldab: 

  • koostada töögraafikuid
  • mõõta reaalset tööaega
  • saada sisend palgaarvestuseks 
  • analüüsida töö ja töötamisega seotud andmeid

Ektaco tööajaarvestuse toode on disainitud eelkõige tootmis- ja ehitusettevõtetele, kus inimesed liiguvad ringi, teevad erinevaid töid erinevates asukohtades või erinevate tööpinkidega. Praeguseks registreerib oma töid Ektaco tööaja terminalides üle 1000 töötaja erinevates ettevõtetes.


31. jaanuar 2019

Ektaco 30. tegevusaasta