EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Ektaco AS

Telefon: 654 2150
Fax: 654 2153
Postiaadress: Teaduspargi 8, 12618 Tallinn
e-post: ektaco@ektaco.ee

Reg. kood: 10076122
KMKR nr: EE100099908
Pank: Swedbank, Liivalaia 8, kood: 767
IBAN: EE912200221001120412
SWIFT: HABAEE2X

Võta meiega ühendust

Teie nimi*
Telefon
e-post*
Tekst*
Please leave empty:

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Ektaco AS kontaktid

Kassa

Martin Laur
Kassasüsteemide ärisuuna juht
tel 639 7920
GSM 504 1104
e-post: martin.laur@ektaco.ee

Läbipääsud

Anton Batanov
Läbipääsusüsteemide ärisuuna juht
tel 639 7939
GSM 5348 4054
e-post: anton.batanov@ektaco.ee

Automaatika

Tõnu Tõnspoeg
Tehnikadirektor, juhatuse liige
tel 639 7932
GSM 508 3271
e-post: tonu.tonspoeg@ektaco.ee

Tarkvaraarendus

Risto Tamme
Tarkvara ärisuuna juht
tel 654 2150
GSM 533 20281
e-post: risto.tamme@ektaco.ee

Juhtkond

Kaido Jelle
Juhatuse esimees
tel 654 2150
e-post: kaido.jelle@ektaco.ee

 

Külle Tärnov
Juhatuse liige
tel 654 2150
e-post: kylle.tarnov@ektaco.ee

 

Üldkontakt

Tiina Schutting
Sekretär
tel 654 2150
e-post: tiina.schutting@ektaco.ee