fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Vabamaksed

Siin saab luua juurde alternatiivseid maksevahendeid lisaks programmis vaikimisi olemasolevatele. Nt ’Esindusmakse’, ’GSM terminal’, ‘Wolt’ või ‘Bolt’.. Näha ainult siis, kui vabamaksete moodul on aktiveeritud.

Kuna alati ei ole kõik makseviisid maksvad, nt ülekandesse registreerimise korral me eeldame, et arve tasutakse aga reaalselt pole veel tasutud, siis saab siin määrata, millised makseviisid on maksvad ja millised mitte. Eraldi saab määrata majutuses ja kassades.

Kui Lisainfo lahtris on linnuke, siis selle makseviisi kasutamisel on kohustuslik kassas sisestada tehingu kohta lisainfo.

Kui on kasutusel SAP-liides, saab siin määrata ka SAP-i koodid maksevahenditele.