• CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kontor/Tooteregister/

Tooterühmad

Paremal aknas kuvatakse teile rühmapuu. Alati on avatud ühe pearühma alarühmad. Klikkides teisele soovitud pearühma all olevale noolele, avaneb selle pearühma oksaharu ja eelmine läheb automaatselt kinni.

Uue rühma lisamine

Uue pearühma lisamiseks vajuta  märki vasakul pearühmade loetelu peal. Analoogselt tuleb toimida ka alarühma lisamisel.

Soovitud rühma sisse saate minna nii klikates tootepuus vastavalt rühmale kui ka vasakul menüüst rühma nimele klikates. Tooterühmas näete vastava rühma tooteid.

Rühma lisamisel avaneb pop-up, kust saate valida rühmale nime ja kohe ka müügikohad, tellimuste printerid, kiirvaliku nupu  kassapaneelile ja kui sobilikku kassapaneeli veel loodud pole, siis saate selle siit ka kohe luua. Hiljem saab menüüs „Kassa nupud“ määrata, millises kassas, milliseid paneele näeb.

Rühma kustutamine või liigutamine teise pearühma alla

Kustutamiseks minge vastavasse alarühma ja vajutage prügikasti märgiga ikoonile . Kui kustutatavas rühmas eksisteerib juba tooteid, siis palub süsteem valida millisesse rühma antud tooted liigutada ning seejärel on võimalik rühm kustutada.

Rühma liigutamiseks pearühma alla või teise rühma, vajutage vastavas rühmas olles pliiatsiga ikoonile ja sobiv ülemrühm. Kui valite „Puudub“, muudetakse antud rühm pearühmaks.