fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Toote lisandid

Selles menüüs on võimalik kassas müüdavatele toodetele külge panna lisandeid, mida saab kassas valida. Näiteks kui kassast lüüakse läbi praad, saab valida erinevate lisandite vahel: kartul, riis, tatar jms. Kui on soovi mitu erinevat liiki lisandeid kasutada, saab tootelisanditele panna külge näitamise järjekord. Näiteks esimesena küsib kassaprogramm, milline praelisand ja teisena küsib milline hinna sisse kuuluv karastusjook võetakse.

Kui soovitakse, et valitavad lisandid on tasulised, võib müügihinna lahtrisse sisestada hinna.

Toote lisandeid saab lisada tervele tooterühmale korraga või ühele tootele. Selleks on paremal asendamine (kui valitud nimekirjale) ja lisamine (kui üksikule tootele).

Ekraanil paremal saab valida, kas kustutame või lisame müügipunkte konkreetsele tootele või kogu valitud nimekirjale korraga.

Samas on võimalik ka häälestada nii, et ühes müügikohas küsitakse lisandeid, teises mitte. Selleks peab enne tootele lisandite lisamist valima ülevalt paremalt soovitud müügipunkti.