fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Statistika

Müügistatistika

Võimalik vaadata statistikat toodete/teenuste või rühmade kaupa valitud ajaperioodil. Ajatelje intervalliks saab valida tunni, päeva, nädala, kuu või aasta ja Y-teljeks saab valida müügisumma, arvete arvu, toodete kogused või klientide arvu, müügisumma käibemaksuta ja piletite arvu.

Statistikat saab vaadata nii diagrammi kui ka tabelina. Lisafiltriteks saab kasutada metarühmi või enda poolt loodud statistika näitusid (nt rahvused).

Üldiselt on soovitav vaadelda kitsamat valikut, nt üks tootegrupp või mõni konkreetne toode.

Lao varud päevades

Võimaldab prognoosida müügi ja muude laoliikumiste põhjal kui mitmeks päevaks meil laos erinevaid tooraineid jätkub. Arvutatakse valitud perioodi keskmise kulu järgi.