fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash Retail/Kassa/

Seaded

Kassa

 • LÄHTESTA ARVED –  nuppu kasutada ainult Ektaco hooldusega kooskõlastatult.
 • VÄRSKENDA ANDMEID – nupp värskendab kassas olevaid andmeid. Laetakse alla muudatused, mis peale eelmist värskendamist kontoris tehtud, sh. toodete, kasutajate ja kassapaneelide muudatused.
 • ANDMETE ALGLAADIMINE – erinevalt andmete värskendamise nupust ei otsi programm peale eelmist andmete värskendamist tehtud muudatusi vaid laeb andmebaasist uuesti alla kõik info ja seaded, mis kassa tööks vajalikud.
 • LOGI FIRMAST VÄLJA – rakendus ühendatakse kassa töökoha ja ettevõtte küljest lahti.
 • SAADA LOGID SERVERISSE – kui Ektaco hooldus on probleemide põhjuse väljaselgitamiseks tellinud kassa rakenduse logid, siis antud nupp saadab need kohe. Ilma nuppu vajutamata jõuavad logid hooldusele mõnetunnise viitega.

Riistvara

Riistvara all saab näha seadmeid, mis on kassa tarkvaraga ühendatud ning kui kasutajal on kassa õigus „Tohib muuta riistvara“, siis võimalik ka seadmeid lisada/muuta/kustutada.

Välimus

Välimuse all saab määrata, kas kassa kasutab heledat või tumedat režiimi.