fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Ladu/

Metarühmad

Siin toimub metarühmade (1,2,3) sisestamine. Metarühmasid saab kasutada lisa filtreerimiseks, grupeerimiseks  ning  metarühmade vajadus on peamiselt kaupluste spetsiifikas. Metarühmana võib olla märgitud näiteks suurus, kollektsioon, hooajalisus, tootja, tarnija, värvus jne. Mitmes kohas, kus metarühma saab filtrina kasutada, on hea saada vajalikku statistikat või rakendada omadusi.

Näiteks kevadel rakendada metarühm talvekaubad ja teha kaupadele –50% soodustust, ilma et peaks ühekaupa tooteid läbi käima ja neid soodustustega siduma.

Kustuta nupuga saab valitud metarühma kustutada, juhul kui see ei ole seotud ühegi tootega. Kui metarühm on seotud mõne tootega, pakub programm automaatselt mõne teise metarühmaga asendamist.

Asenda nupuga saab valitud metarühmas olevad tooted ühe liigutusega tõsta teise metarühma alla.

Tooted nupule vajutades näeme loetelu toodetest, mis on valitud metarühmaga seotud

Metarühmaks 1 saab panna ka automaatselt tarnija, kui programmi seadetes Majahaldur – Konfiguratsoon – Üldine –  Saatelehed on pandud linnuke lahtri ‘Metarühm 1’ ette.

Näide kaupluse puhul:

Metarühm 1 sisaldab toote suuruseid.
Metarühm 2 sisaldab toote liiki.
Metarühm 3 sisaldab tootjat.

Näide koos toodetega: