fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kontor/Müük/

Makseviiside aruanne

Siit saab võtta aruannet erinevate maksevahenditega maksmise kohta, st kui palju maksti toodete ja teenuste eest sularaha, pangakaardi või muu maksevahendiga. Valida saab erinevaid kriteeriume ning filtreid. Aruandlust on võimalik vaadata vabalt valitud ajavahemikus.

Ajavahemiku ehk aruande perioodi saab määrata vajutades hiirega lehe päises oleval ‘Periood’ väljal.

Filtrid

Nupu ‘Filtrid’ alt leiab valiku erinevaid parameetreid, mille abil on võimalik aruanne enda vajadustele vastavaks muuta. Näiteks mitme müügikoha olemasolul valida ainult üks müügipunkt või grupeerida maksed müügipunktide lõikes. Grupeerida mõne kindla parameetri järgi on võimalik kui valida välja ees ‘grupeeri’ .

Ainult hulgiarved – kuvab aruande ainult makstud hulgiarvete kohta välistades kassas tehtud arved.

Ainult kassa arved – jätab aruandest kõik hulgiarved (haldusprogrammis tehtud arved) välja.

Ainult arved mitme makseviisiga – kuvab ainult arved, mis on makstud mitme makseviisiga (näiteks osa sularahas ja osa kaardiga jne).