fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kontor/Seaded/

Lauanumbrid

Lauanumbrite moodulis (leitav menüüst Seaded – Lauanumbrid) saab lisada, muuta ja kustutada laudasid. Lauad on müügipunkti põhised, mis tähendab, et erinevates müügipunktides saavad olla erinevad lauad.

Lauanumbrite olemasolul on võimalik arve avamisel valida, millisele lauale arve kuulub. Seda infot kuvatakse seejärel avatud arvete nimekirjas, tellimuse kviitungitel (köök, baar jms.), köögiekraanil jne.

Laudade lisamine, muutmine ja kustutamine

Lisamine

Laudade lisamiseks liiguta kursor vastava müügipunkti reale, kuhu soovid lauda lisada. Seejärel tuleb nähtavale ‘+’ nupp, mille vajutamisel avaneb ‘Lisa laud’ aken. Sisesta laua number/nimi, vajuta ‘Salvesta ja lisa uus’ ning jätka protsessi kuni kõik lauad on lisatud ja salvesta.

Muutmine ja kustutamine

Laua muutmiseks või kustutamiseks vii kursor reale mida soovid muuta või kustutada, nähtavale ilmuvad nii kustutamise kui muutmise nupud, tee valik ning jätka.

Laudade kopeerimine

Laudade nimekirja on võimalik ka kopeerida ühest müügipunktist teise. Selleks vii kursor müügipunkti reale, kust soovid lauad kopeerida ning vajuta ‘kopeeri’ nuppu. Avanenud aknas vali kuhu soovid lauad kopeerida ning salvesta.