fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Kehtivad hinnaklassid

Siin saab määrata, millised hinnaklassid müügipunktides kehtivad ja on vaikimisi kasutusel. Juhul, kui teenindajal on õigus vahetada hinnaklassi, saab ta seda teha ainult vastavas müügipunktis kehtivate hinnaklasside lõikes. Siin märgitakse hinnaklassi vaikimisi käibemaks. Juhul, kui tootele ei ole määratud eraldi käibemaksumäära, siis arvestatakse alati selle hinnaklassi vaikimisi käibemaksu. Kui tootel on käibemaks tooteregistris määratud, siis see on primaarsem. Hinnaklassile on võimalik määrata kasutusaeg, selleks tuleb määrata algus ja lõpu kellaajad ning vajadusel kehtivuse algus- ja lõpukuupäevad, millal konkreetne hinnaklass kehtib ja mis päevadel on võimalik hinnaklassi kasutada.

Eraldi lahtris saab määrata, millist hinnakirja kasutab vaikimisi majutuse moodul.

Veebimüügi vaikehinnakiri määrab ära, milline hinnakiri müügipunktis kehtib veebist tulevatele tellimustele.