fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 5/Kassa/

Kassaga seotud üldised tegevused

TEGEVUSED paneel

Paneel on nähtav, kui teenindaja (kasutaja) on kassasse sisse logitud.

TEENINDAJA bloki alt saab registreerida sularaha sissemakseid ja väljamakseid ning lõpetada teenindaja vahetust.

Vahetuse lõpetamisel küsitakse kassa lõppjääki, vastavalt seadistusele, kuvatakse ka vahede ja üldiste käivete aruanne.

KASSA menüü

 • LÄHTESTA ARVED nuppu kasutada ainult Ektaco hooldusega kooskõlastatult.
 • VÄRSKENDA ANDMED nupp värskendab kassa andmeid. Laetakse alla muudatused, mis peale eelmist värskendamist kontoris tehtud, sh. toodete, kasutajate ja kassapaneelide muudatused.
 • ANDMETE ALGLAADIMINE – erinevalt andmete värskendamise nupust ei otsi programm peale eelmist andmete värskendamist tehtud muudatusi vaid laeb andmebaasist uuesti alla kõik info ja seaded, mis kassa tööks vajalikud.
 • LÕPETA KASSA VAHETUS – kassa vahetuse lõpetamine
 • EEMALDA JA UNUSTA KASSA ÜHENDUS – ühendab programmi ettevõtte andmebaasi küljest lahti. NB! Uuesti ühendamiseks on vajalik teada ühenduse parameetreid.

MAKSETERMINAL (pangakaardimaksed) jaotise alt saab teostada erinevaid kaardimakseterminaliga seotud toiminguid (eeldusel, et kassa ja terminal on omavahel liidestatud). Printida kordukviitungeid, tühistada tehinguid, saata terminalist tehingud ning printida terminalist veel saatmata tehingud.

AJALUGU bloki alt on võimalus printida viimase arve korduskviitung. Juhul, kui on aktiveeritud laiendatud ajalugu, kuvatakse seal viimase 24h arved.

INFO paneel

Paneel on nähtav, kui kasutaja EI OLE kassasse sisse logitud.

Sisaldab üldist infot – ettevõtte nime, seadme nime ja kassa numbrit süsteemis ning rakenduse versioonide infot.