fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Hinnaklassid

Selles menüüs luuakse hinnaklassid (hinnakirjad), kus iga hinnakirja lõikes võib tootel eksisteerida erinev müügihind. Menüüs Müügijuht – Müügihinnad kuvab nii palju hinna lahtreid, kui palju on Hinnaklasside menüüs defineeritud. Ülekande- ja hulgiarvete tegemisel on võimalik siduda klient mingi konkreetse hinnaklassiga (Kliendid menüüs), siis võetakse vastavale kliendile pakkumise või arve koostamisel hinnad automaatselt vastavast hinnaklassist. Igale kassale saab määrata, millist hinnaklassi seal vaikimisi kasutatakse (eri müügikohtadel võivad olla eri hinnaklassid). Lisaks saab teha soodustusi, mis on seotud määratud hinnaklassiga (hinnad võetakse sellest hinnaklassist).

Lahtris ümardamine sisestatakse väärtused, milleni täpsust soovitakse. Ümardamisel ümardatakse lähima täisväärtuseni. Näiteks kui jaemüügi juures ei soovita sente arvestada, tuleb ümarduseks sisestada 1,00. Antud ümardus kehtib kogu arve lõppsummale, mitte iga arverea lõikes.