fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on mugav lahendus töögraafiku planeerimiseks ning reaalse tööaja lihtsaks mõõtmiseks nii automaatselt kui vajadusel ka detailselt paljude tööliikide kaupa. Lisaks saad sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetse sisendi palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Kasutajatugi

CompuCash 4000/Kontor/Müügijuht/

Arvete tunnused

Siit menüüst saab sisestada standartseid avatud arvete tunnuseid, mida saab kassast kiirelt valida ja arvele lisada, nt laudade numbrid või püsiklientide nimed. Arve tunnus võimaldab mitme avatud arve hulgast leida õiget soovitud arvet. Kui tunnust arvele käsitsi ei määrata, pannakse vaikimisi tunnuseks arve avamise aeg.

Tunnuseid saab kassast ka ise sisestada, kuid see võtab teenindajal kauem aega, seetõttu on soovitatav enamlevinud tunnused eelnevalt sisestada.

Igale kassale saab luua oma tunnuste nimekirja (nt kui tegemist on ülemise ja alumise korruse kassadega vms).

Läbimüügiaruandes saab ka tunnuste lõikes aruandeid vaadata, selleks linnuke lahtri Tunnus ette.. Kui on vaja arvekohaselt eriarvestust, n-ö arve märkimist mingisse liigitusse, saab selleks kasutada tunnust. Lisaks saab aktiveerida kassa lõikes seadistuse, kus iga arve sulgemisel avaneb Tunnuste valik  automomaatselt, et meelest ei läheks.

Näiteks on mõnes hulgimüügiga seotud ettevõttes aktiveeritud Tunnuse märkimine hulgiarvetele vastavalt müügimehele, et hiljem saaks aruandeid ja filtreid rakendada müügimeeste lõikes.