fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

Istungite ja konverentsisüsteemid

Eestis on Ektaco võitnud hääletussüsteemide avatud riigihanked juba ligemale kaks aastakümmet ja täna toimivad meie arendatud istungite haldamise integreeritud süsteemid:

 • alates 2011 Eesti Vabariigi Riigikogus
 • alates 2015 Tallinna Volikogus
 • alates 2020 kaugistungite lahendus Eesti Vabariigi Riigikogus

Süsteemi rakendamisega kaasnevad võimalused

 • Istungite sujuv juhtimine ja efektiivne ajakasutus

  Elektroonselt fikseeritakse kõik esinemiste soovid ja sõnavõtud. Kõneleja informeerimine ajalimiidi lõppemisest. Hääletuste läbiviimine ning tulemuste kuvamine reaalajas. Kiired ja operatiivsed muutused istungi ajal. Istungi protokoll tekib automaatselt.

  Hinnanguliselt võib organisatsioonis saavutada kuni kolmandiku töötundide või personali kokkuhoidu, kui süsteemi liidestusi ja protseduure järjekindlalt ellu viia.

 • Automaatne video- ja helisalvestus

  Tagab kvaliteetse pildi, kaamera juhitakse automaatselt esinejale. Puudub vajadus eraldi operaatori järele ehk jällegi kulude kokkuhoid.

  Video saab edastada reaalajas internetti ning tekib järelvaadatav veebiarhiiv. Automaatne helisalvestus  võimaldab videost luua eraldi helisalvestise, mille eeliseks väiksem maht, tekib ka järelkuulatav arhiiv.

  Stenografeerimise võimalus – esinemistest saab automaatselt koostada stenogrammid. Süsteem lisab esinemiste algusesse ja lõppu sõnavõtjate nimed automaatselt. Avalikkuse suurema huvi korral saab stenogrammidest hõlpsamalt tsitaate võtta.

 • Väiksem paberikulu ja ühilduvus teiste süsteemidega

  Väiksem paberikulu – Haldussüsteemi rakendamisel võib säästa kuni 95% paberit, kui programm on liidestatud dokumendihaldussüsteemiga ning organisatsioonisiseseid protseduure on muudetud.

  Saab kasutada nii istungite läbiviimiseks, kui konverentsisüsteemina – sageli on istungite saalid kasutusel ka muul otstarbel. Oleme sellele mõelnud -vajadusel saab puldid laudadelt eemaldada.

  Kohandatav – süsteem on seadistatav vastavalt teie vajadustele, mitte teie ei pea kohanema süsteemiga.

  Ühilduvus – kui teil juba on kasutusel oma dokumendi- haldussüsteem, kus loote päevakorrad ning kajastate istungite protokolle, siis sellega on arvestatud ning meil on lihtne luua just teile sobiv liidestus.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.