EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Abu Dhabis on CompuCash hästi vastu võetud

10. juuni 2019

Aasta tagasi alustasime CompuCashi müüki Dubais, kuid kiirelt leidsime esimesed kliendid ka teistest emiraatidest. Tänaseks oleme müünud mitmeid süsteeme erinevatesse Abu Dhabi äridesse. Abu Dhabi on Araabia Ühendemiraatide pealinn ja pindalalt seitsmest emiraadist kõige suurem.  

Kes on sattunud Abu Dhabisse, on tõenäoliselt külastanud või lausa ööbinud ka Emiraatide palees (Emirates Palace). Tegu on Vana Maailma stiilis luksusliku hotelli ja ühtlasi populaarse turismiatraktsiooniga, kus on ka mitmeid kauplusi. CompuCash on kasutusel Jealous Gallery parfüümipoes.

Abu Dhabis on kokku 4000 toitlustuskohta. Mitmes neist kasutatakse CompuCashi kassasüsteemi. Näiteks asub kosmopoliitses Abu Dhabi rannarajoonis Al Rahas Itaalia restoran Andiamo Bistro, millel on suurepärane sisekujundus ja oma privaatne pagariäri.

CompuCashi lai funktsionaalsus ja erinevad moodulid teevad sellest sobiliku tarkvara ka ilukeskuste jaoks. Näiteks Strands Ladies Beauty Centre müüb teenuseid CompuCashi tarkvara abil.

Kõik need kolm äri on valinud CompuCashi eelkõige toote laia funktsionaalsuse ja kasutusmugavuse pärast. Kui leiad, et oled valmis olema meie partner väljaspool Eestit, siis võta ühendust meiliaadressil sales@ektaco.ee või telefonitsi +372 639 7944