EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

 1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
 2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
 3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
 4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
 5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
 6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
 7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

CompuCash’i  tooteregister nüüd veebipõhine

28. märts 2019

Kassasüsteemi CompuCash arendusmeeskond on agaralt arendamas viienda põlvkonna lahendust. Eelmisel aastal jõudsid kasutajateni veebipõhine müügiaruanne ja dashboard (töölauad) ning teenindajate töö hõlbustamiseks CompuCash Waiter Android ja iPhone versioonid.

Nüüd on meil hea meel tutvustada teile lähemalt uut tooteregistrit, mida saate samuti kasutada üle veebi ning see on ühendatud CC4000 kassa ja kontoriga. Olete teretulnud uut tooteregistrit proovima. Võtke ühendust kassa@ektaco.ee. Teie tagasiside on meile väga oluline, et uut toodet veelgi kasutajasõbralikumaks muuta.

Tooteregistris saate teha peamiselt järgmisi tegevusi:

 • tooterühmade ja alarühmade loomine
 • toodete ja komponentide loomine
 • toodetele retseptide lisamine
 • kassapaneelide ja -nuppude lisamine

Uus põlvkond on arendatud välja võttes arvesse klientide soove ning vajadusi, eelmise põlvkonna kogemusi ning häid omadusi ning kindlasti vaatasime ka, kuidas maailmas teised kassasüsteemid on asju lahendanud. Nii on meie uues tootes jagatud kaheks: müügitooted ja komponendid. Viimaste puhul on vaja täita väiksem hulk infot, sest neid te ei müü. Viienda põlvkonna tootes on tooterühmad esitatud teile ka puuna, et ülevaade oleks ülevaatlikum. Kõiki tabeli vaateid saavad kasutajad nüüd ise enda soovide alusel kohendada ehk valida, milliseid tulpasid nad näha soovivad ja millises järjekorras.

Luues uut toote alarühma saate kohe lisada sellel ka kassanupu värvi ning see värv läheb koha ka kõigile selle rühma toodetele. Hiljem saate nupuvärvi soovi korral muuta. Muidugi saate ka valida, kas soovitud kassapaneelile soovite rühmanuppu või kohe nuppe kõigi selle rühma toodetele. Kui loote uue kassapaneeli, siis saate valida, millistes kassades seda soovite kuvada. Enam ei pea tegema iga kassa jaoks eraldi paneele, kui te seda ei soovi.

Viienda põlvkonna kassasüsteemis CompuCash on teil ka mugavalt võimalik kõikides või mitmetes retseptides (kui kasutate retsepte) korraga asendada ühte või mitut komponenti.

Oleme täiustanud ka juhendeid, mida järjest moodulite lisandudes täiendame.

CompuCashil on kevadel valmimas ka täis maksevõimekusega mobiilne kassa tahvlitele nii Androidi kui ka iPadi tarvis. See lahendus toimib iseseisvalt ehk ilma CompuCashi Windows kassata, aga koostöös CompuCash4000 kontoriga.

Aasta jooksul valmivad viienda põlvkonna tootes veel:

 • müügimooduli osad: müügihinnad, soodustused ja arvete register,
 • kliendihaldusmoodul.

Veebipõhine CompuCash asub aadress: www.compucash5.com ja kui olete juba selle kasutaja, siis uuendage CC4000 kontor beta versioonile ja alustage tooteregistri kasutamist. Teie CC4000 andmebaasid on uue põlvkonna tootega ühendatud. Kui te veel uut veebipõhist CompuCash’i ei kasuta, siis võtke meiega ühendust.

 Küsi lisa kassa@ektaco.ee ja lepi kokku aeg tasuta tutvustuseks:
639 7944 või 504 1104.

 Päringu saad saata kohe teele siit.