EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

CompuCash detailsed müügiaruanded nüüd veebipõhised

28. november 2018

CompuCash’i viies põlvkond jõuab samm sammult meie kasutajateni. Nüüd on hea meel tutvustada kassasüsteemi raportite osa. Siin saab kasutaja vaadata ning analüüsida soovitud detailsusega müügiandmeid valides talle vajaliku perioodi.

Raportite moodul on tehtud kasutajale väga paindlikuks lubades enda vajadustele vastavalt valida nii andmeid, andmete grupeeritust, mida koondtabelites näha kui ka andmetabeli tulpasid ja nende järjekorda. Valmis tabeli saate ka salvestada soovi korral pdf’ina, laadida Excelisse, csv-formaati või lihtsalt printida.

Uue funktsionaalsusena võrreldes CompuCash’i neljanda põlvkonnaga saab nüüd võrrelda kahe või enama perioodi andmeid. Saate valida ainult kuupäevadega vahemiku või kitsendada seda sooviga näha näiteks ainult läbimüüki, mis on tehtud eelmisel kuul kella 12-14 vahel. Iga kasutaja saab nüüd ka ise valida andmeväljasid, mida soovib raportis näha.

Raporteid, mida soovite sagedasti kasutada saate kenasti endale salvestada, et järgmisel korral neid eriti kiirelt ja mugavalt kasutada. Salvestatud raporteid saate aja jooksul ka paremaks timmida.

Kui olete CompuCash töölaudade kasutaja, saate nüüd samalt aadressilt, compucash5.com, kasutada ka detailseid müügiaruandeid. Kui te ei kasuta kumbagi, siis andke oma soovist teada sales@ektaco.ee.

CompuCash – detailne analüüs ja targad otsused