EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Saksa Automaatika omandas Ektaco tööstusautomaatika äriüksuse

02. november 2018

Novembri alguses ostis tööstusautomaatika lahenduste ja hooldusteenuse pakkuja Saksa Automaatika Ektaco automaatika äriüksuse, et mitmekesistada oma tööstuslahenduste ja teenuste portfooliot ning tugevdada turuosa erinevates tööstussektorites.

Saksa Automaatika juhatuse liikme Ats Alupere sõnul on ettevõte jõudsalt panustanud kasvu ja uute moodsate digitaliseerimisteenuste arendamisse, et olla innustav ja väljakutseid pakkuv tööandja nii kogenud inseneridele kui ka noortele õpipoistele. „Saksa Automaatika võtab Ektaco automaatika ärisuuna tervikune üle koos kehtivate lepingute ning töötajatega, et tagada tõrgete ja katkestusteta mõlema ettevõtte poolt pakutud teenuste osutamist,“ lisas Alupere.

„Ektaco on otsustanud ühe neljast ehk automaatika äriüksuse müüa Saksa Automaatikale, et keskenduda oma põhitegevustele, milleks on kassa- ja läbipääsusüsteemide arendamine, müük ning hooldus. Usume, et fokusseeritus aitab ettevõttel senisest jõudsamalt kasvada,“ ütles Ektaco juhatuse liige Kaido Jelle.

Saksa Automaatika inseneribüroo tegutseb 2009. aastast pakkudes automaatikalahendusi ja hooldust tööstusele ning energeetika- ja infrastruktuuriettevõtetele. Saksa Automaatika peamine tarne- ja tehnoloogiapartner on Saksa kontsern Siemens. Ettevõte on Siemens AG sertifitseeritud Solution Partner automaatika ja ajamite alal ning töötajaskond omab 25 aastast kogemust Siemensi tehnoloogia ja automaatikaga.

Ektaco on juhtiv kassa ja läbipääsusüsteemide arendaja, kellel on Eesti turul ligi 30-aastane kogemus. Ektaco tooteid ja teenuseid kasutavad kliendid Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja  sellest aastast ka Araabia Ühendemiraatides.

Ektaco on Schneideri kontserni Alliance Partneriks ja Eesti turul ka Siemensi volitatud müügipartneriks. Ektaco on usaldusväärne ning tugev partner eriti energeetikasektoris – ettevõte on teinud hulgaliselt juhtimisautomaatikaprojekte näiteks Eesti Energia Narva Elektrijaamadele, Õlitööstusele ning Kaevandustele, samuti soojusettevõtetele ja paljudele muudele tööstusharudele.

Mõlemad osapooled usuvad, et  Ektaco automaatika üksuse müük Saksa Automaatikale aitab mõlemal firmale paremini keskenduda oma põhitegevusele.

Kõigile ühinemist puudutavatele küsimustele vastavad mõlema ettevõtte juhatused väga hea meelega. Küsimused palume saata e-posti aadressile kaido.jelle@ektaco.ee või ats.alupere@saksa-automaatika.ee

 

Sujuva koostöö jätku soovides,

Ats Alupere                                                                   Kaido Jelle

Juhatuse liige                                                               Juhatuse liige

Saksa Automaatika OÜ                                                Ektaco AS