EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

TTÜ võtab esimese kõrgkoolina kasutusele iseteeninduskassa

01. oktoober 2018

Tallinna Tehnikaülikooli sööklasse paigaldati reedel iseteeninduskassa, millega soovitakse vähendada pikki lõunapauside järjekordi ning lahendada põletav probleem - tööjõupuudus teenindussektoris.

„Uudse konseptsiooniga tahame oma klientidele pakkuda oluliselt kiiremat teenust, mis peaks lõunapausi ajal tekkivaid kassajärjekordi vähendama 1/4 võrra. Pikkade järjekordade põhjus on lihtne: TTÜ-s on ainuüksi töötajaid üle mitme tuhande, kes kõik üsna ühel ajal lõunat sööma lähevad," ütles Eesti koolidele ja lasteaedadele toitlustust pakkuva ettevõtte Dussmann toitlustusjuht Indrek Liiv.

"Täielikult iseteeninduskassadele üleminekut me ei planeeri, sest teenindajate roll on oluline ja söökla külastajatele peab jääma võimalus oma ostude eest sularahas tasuda. Iseteeninduskassas on täna võimalik maksta üksnes pangakaardiga," lisas Liiv.

Lisaks TTÜ-le toitlustab Dussmann Eestis 24 kooli ja 14 lasteaeda. Liiva sõnul on TTÜ söökla Dussmanni jaoks esimene haridusasutus, kus on kasutusele võetud mehitamata makselahendus. Iseteeninduskassa lahenduse on välja töötanud Ektaco AS, kes on Dussmannit kassasüsteemidega varustanud juba 10 aastat.

„Nii mõnigi meie klient on öelnud, et kuigi iseteeninduskassa ei suurenda ilmtingimata käivet, vähendavad need kulusid ning võimaldavad klientidel kiiremini ja mugavamalt oma ostude eest tasuda. Tänu sellele näeme viimastel aastatel toitlustussektori üha kasvavat huvi iseteeninduslahenduste vastu. Usun, et lähitulevikus on see pigem norm kui midagi uudset ja innovaatilist,“ sõnas Ektaco juhatuse liige Külle Tärnov.

Toitlustusasutustest on Ektaco CompuCash iseteeninduskassad kasutusel näiteks Plus kohvikutes Mustika Keskuses ja Tallinna Bussijaamas, Bliss Tray buffee-restorani ning Reval Café kohvinurgas Swedbanki büroohoones.

Lisainfot CompuCash iseteeninduskassa kohta küsi juba täna siit.