EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

 1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
 2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
 3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
 4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
 5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
 6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
 7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

CompuCash digitaliseerib maaturismi Leedus

29. mai 2018

Leedus on maaturism paari viimase aastaga kiirelt kasvanud ja Ektaco partner Leedus, Empirija, alustas uue projektiga: „Digitaalne broneeringute juhtimine maaturismi sektorile.“

“Keružė“, mis asub Dzūkijosi Rahvuspargis, on esimene maaturismi ettevõte, kes juurutab CompuCash’i. Kliendi arvamusel on tegemist kõige usaldusväärsema ja mugavama broneeringute haldamise programmiga. See ei tee mitte ainult igapäevaseid töid lihtsamaks, vaid aitab ka ära hoida vead ning tagab töövoo sujumise.

Üks uusimaid ja kõige populaarsemaid ettevõtlusvaldkondi Leedus hetkel on maaturism. Kuigi on tegemist väga värske sektoriga, siis on ikkagi juba ettevõtetel omad väljakujunenud traditsioonid, protsessid ning laienev kliendibaas. Linnainimesed, kellel on vähemalt keskmine sissetulek valivad just maaturismi, et sisustada oma nädalalõppe looduse rüpes ning puhata igapäevasest tormamisest ja lärmist järves ujudes, metsas matkates või teisi maal pakutavaid tegevusi nautides. Leedukad eelistavad puhata vaikses ja kenas looduses mitte kärarikastes sihtkohtades ja maaturism, pakub just neid võimalusi.   

CompuCash on disainitud selliseks, et igapäevaoperatsioonide tegemine oleks võimalikult lihtne. Selle kasutamiseks ei ole vaja  IT süvateadmisi ega oskusi. CompuCash’i võlu peitub selle lihtsuses ja abis aega kokku hoida.

CompuCash pakub järgmist funktsionaalsust:

 • Tubade broneerimine
 • Broneeringute haldus
 • Ülevaade tubade/majade saadavusest
 • Kalender
 • Tarvikute rent ja teenuste broneerimine (paadid, veejalgrattad, saunad, jne)
 • Vahearved ja lõpparved
 • Kliendi profiil (nimi, sünniaeg, telefon, e-mail ja päritoluriik)

Süsteem on disainitud optimeerimaks ja lihtsustamaks töökoormust tipptundidel ja tipphooajal.  CompuCash’is on kasutatud ära ka kõik uute tehnoloogiate pakutavad võimalused.

Nüüdsest võite unustada paberpäevikud, nendes info käsitsi parandamise, mahatõmbamise, juurdekirjutamise, mis lõpuks põhjustab vigu. CompuCash’iga seda enam ei juhtu.

Ei mingeid vigu ja mis veelgi olulisem, väärtuslik aeg ei lähe raisku käsitsi kirjutamisele ja selle parandamisele. Tulemuseks ettevõtte efektiivne majandamine.

Meie klientidel on muidugi võimalus ka vaadata aruandeid ja kasutada infot oma ettevõtluse edasiarendamiseks. Süsteemist näeb külastajate arvu, pidevat ülevaadet täituvuse kohta, kliendibaasi profiili jmt. Selle info omamine on vajalik sisend järgmise hooaja veelgi paremaks ettevalmistamiseks.

CompuCash’i partner Leedusa, Empirija, keskendub sellel kevadel kiirelt kasvavale maaturismi sektorile ja näeb seda hea võimalusena CompuCash’i müügikasvatamiseks Leedu turul.