EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Ektaco sisenes toitlustuskohtade pealinna Dubaisse

26. märts 2018

Dubaid mainides kangastuvad enamike jaoks palmid, soe kliima ja Ühendemiraatidele omane luksus. Lisaks sellele on Dubaist kujunenud maailma toitlustuspealinn, kus segunevad põnevad maitsed ja iga päev avatakse 4 uut restorani või kohvikut.

Kui varem said paljud Dubai toidukohad hakkama sularahas arveldades ja ilma toimiva kassasüsteemita, siis alates 2018.a. kehtestati esmakordselt Araabia Ühendemiraatides käibemaks, mistõttu muutus töökindla ja mugava süsteemi omamine ülioluliseks.

Eestis restorani- ja kohvikupidajate kindlaks lemmikuks tõusnud Ektaco kassasüsteemi CompuCash saavad alates käesoleva aasta jaanuarist kasutada ka Araabia Ühendemiraatide restoranipidajad.

Ektaco tegevjuht Kaido Jelle sõnul on CompuCash esimeste Dubai klientide juures töös ning Ektaco on saanud palju positiivset tagasisidet süsteemi töökindluse ja tasemel laohalduse süsteemi kohta. Jelle tunneb uhkust, et nii lühikese ajaga on Araabia Ühendemiraatide suurel ja konkurentsitihedal turul Ektaco toodete edasimüüja Fintech kindlalt kanda kinnitanud.

Fintechi asutasid kaks ettevõtjat Dubaist. „Samer Dabbas ja Zeid Alwahidy tutvusid CompuCash kassasüsteemiga oma Eesti külastuste raames. Neil on mõlemal eesti naised ja nii veedavad nad suved enamasti siin. Neil jäi Eesti tehnoloogiasektorist väga hea mulje ning meie tootega lähemalt tutvudes tekkis neil veendumus, et siinsetel toodetel on suur potentsiaal konkureerida globaalsete brändidega Lähis-Idas. Nii tegidki mehed meile ettepaneku hakata Ektako toodete edasimüüjateks Araabia Ühendemiraatides“ selgitas Jelle Dubai turule sisenemise teekonda. 

Vaid mõne kuuga on Fintech müünud CompuCash’i juba mitmele sealsele trendikale toitlustuskohale nagu näiteks Friends Avenue Dubais, La Villa Ajmanis, Mail Room Sharjahis ja Baker & Spice erinevates linnades. Lisaks on klientide hulgas juba ka rõivakaupluste ketid Dubais ja Abu Dhabis.

Fintech usub, et suudab CompuCash’i edukalt müüa nii Araabia Ühendemiraatides kui ka Lähis-Idas laiemalt ning koostöös tagatakse kindlasti ka toote pidev edasiarendamine. Ainuüksi Dubai restorane külastab kuus üle 1,1 miljoni külastaja. „Seega turg on võimas ja võimalusi palju,“ on Jelle lootusrikas.

Ektaco on kassasüsteeme välja töötanud juba alates 1990ndatest aastatest. Nüüdseks on CompuCash olulise turuosaga lahendus Eestis ja kõige laiema funktsionaalsusega kassasüsteem restoranidele, kohvikutele ja teistele söögikohtadele. Hiljuti täiendas Ektaco CompuCash’i mobiilipõhise uue põlvkonna lahendusega restorani juhtidele, mis aitab hoida oma  äridel silma peal ning teha andmetel põhinevaid operatiivseid otsuseid. Suveks uueneb ka CompuCash’i mobiilne kassa.

Ektaco arendab ning müüb kassa-, läbipääsu-, tööajaarvestuse- ja automaatika lahendusi. Ektaco tugevuseks on riist- ja tarkvara põhjalik tundmine ning pikaajaline koostöö klientidega omatoodete arendamisel. CompuCash’il on edasimüüjad ka Lätis, Leedus, ja Soomes.

CompuCash Dubais