EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Püsi ajaga kaasas ja paku klientidele mobiilset rahakotti!
 

07. veebruar 2018

Viimastel nädalatel on tuhanded inimesed laadinud oma telefoni mTasku äpi. mTasku pakub võimalust unustada rahakott ja kolida nii makse- kui ka kliendikaardid telefoni. Kui soovid püsida ajaga kaasas ja pakkuda oma klientidele tänapäevast makseviisi, siis loe edasi ja vaata tutvustavat videot siit.

Innovaatilisse mobiilsesse rahakotti on võimalik lõimida maksekaardid, kliendikaardid ja kviitungid. mTasku asendab seega enam-vähem kõiki rahakoti funktsioone. Makseprotsess ja kliendituvastus on väga kiire ja lihtne. Kassa juurde paigaldatakse mTasku kleeps ning kui klient viipab või skaneerib kleepsul olevat koodi, tuvastatakse automaatselt kliendistaatus ja registreeritakse püsikliendi soodustus. Pärast makse sooritust jääb kliendile telefoni e-kviitung.

Kuigi esimesed mobiilmaksed (parkimis-, kinopiletid jms) tehti Eestis 2000. aastatel, pole siiani olnud märkimisväärseid edasiarendusi, mis oleks leidnud ka laialdast kasutamist. Eestis on küll ettevõtted, kes on püüdnud juurutada mitmesuguseid mobiilimaksete lahendusi, ent võrdlemisi edutult. mTasku erineb eelnevatest, kuna on avatud platvorm. See on hea näide, kuidas eri valdkondade ettevõtted ja ka konkurendid saavad edukalt innovatsiooni valdkonnas koostööd teha.

VAATA VIDEOT KLIKKIDES SIIA!

mTasku on mobiilne rahakott, mis on arendatud Telia, LHV, EveryPay ja Tallinna Kaubamaja Grupi ning kassalahenduste pakkujate Ektaco, ID Süsteemid, Nixor ja Laansoo & Trussmann koostöös. mTasku platvormi ja rakenduse peamine arenduspartner on Datanor OÜ ning olulised koostööparterid Tallinna Tehnikaülikool ja IDEMIA, kellega koos arendatakse turvaliste elektrooniliste dokumentide ja läbipääsulubade lahendust mobiiltelefonis.

Selleks, et luua mTasku maksete vastuvõtmise ja kliendikaardi võimalus, võta ühendust sales@ektaco.ee või helista +372 50 800 90.