EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Palgakulud kasvavad? Läbipääsusüsteem pakub lahenduse

07. veebruar 2018

Iga nädal tuleb uudiseid selle kohta, kuidas töötajaid on järjest raskem leida ning nende palgaootused üha kasvavad. Läbipääsusüsteem annab võimaluse kulusid kokku tõmmata ning kasumit suurendada, asendades inimese masinaga.

Iseteenindus andis võimsa konkurentsieelise

Näide elust: spordiklubi kaotas administraatori ametikoha ning paigaldas sissepääsu juurde läbipääsusüsteemi. Tööjõukulude kokkuhoid oli nii suur, et firma võis endale lubada kuutasu langetamist poole võrra. Loomulikult olid kliendid kärmed seda ära kasutama ning praeguseks on firma avanud mitu uut keskust.

Tegevusalasid, kus rutiinset sissepääsukontrolli teeb tõhusalt masin, on päris palju: lisaks mainitud spordisaalidele veel spaad, muuseumid, kinod jm meelelahutusasutused. Aga läbipääsusüsteem on väga efektiivne ka kohtades, kus sissepääsuks pole vaja piletit, vaid lihtsalt isiku tuvastamist, näiteks tehastes ja mitmetes ametiasutustes.

Kuidas läbipääsusüsteem töötab?

Läbipääsusüsteem tähendab sissepääsu piiravat väravat, mis avaneb automaatselt kui süsteem saab vastava signaali. Väravad võivad olla sellised, mis välistavad igasuguse registreerimata sissepääsu (täiskõrgusega turnikee) või lihtsalt sissepääsu mingil määral takistavad (pöördvärav, kolmeharuline turnikee).

Läbipääsusüsteemi avamiseks saab kasutada kõiki tänapäeva tehnika pakutavaid võimalusi: mündid, numbrikood, triipkood, QR-kood, ID-kaart, distantskaart, ripatskiip, biomeetriline info, NFC võimekusega seadmed (nutitelefon). Süsteemile saab panna ka piiranguid, näiteks määrata ära, kes mis kellaajal väravast läbi pääseb. Kõigi andmete kohta on võimalik genereerida raportid sind huvitava infoga, näiteks mis kellaajal on külastajaid kõige rohkem, millist aega eelistavad püsikliendid, kui kaua konkreetne töötaja tööruumides viibis jne.

Lisavõimalusena saab läbipääsusüsteemi saata näiteks soovimatu sissetungi katse korral signaali valvurile või turvafirmale.

Järeleproovitud kvaliteet

Ektaco pakutavad seadmed pärinevad Austria firmalt Gotschlich, mida peetakse õigusega Euroopa kõige kvaliteetsemaks tootjaks sel alal. Gotschlich on valmistanud palju läbipääsusüsteeme oma kodumaal asuvatele suusakuurortidele, kus seadmed peavad taluma suurt koormust ja keerulisi ilmaolusid. Tänu kõrgele kvaliteedile peavad Gotschlichi tooted vastu 10-15 aastat vajaduseta neid remontida. Lisaks on Gotschlichi toodetel turvassertifikaadid, mis teistel sarnaste seadmete tootjatel puuduvad.

Küsi lisa