EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Soovid mõõta tootmise produktiivsust? Funktsionaalne CompuAccess'i tööajaarvestussüsteem annab hea ülevaate ja sobib ka suurtele tööstusettevõtetele.
 

30. jaanuar 2018

Ektaco on koostöös klientidega välja arendanud tööajaarvestussüsteemi, mis võimaldab tööstusettevõtetel mugavalt mõõta oma töötajate reaalset tööaega, võrrelda masinate töösolekut nende kasutamisega tootmiseks, optimeerida ressursside kasutamist, suurendada töötajate distsipliini ning hoida kokku oluliselt aega, mis senini on kulunud käsitsi tööaegade sisestamisele.

CompuAccess’iga saavad töötajad ainult paari klikiga registreerida tahvli kaudu töökohal oma tööd ja pausid, seda nii kaardi kui näpujäljega. See lahendus sobib nii väiksele tootmisettevõttele kui ka 10 000 töötajaga tehasele. Ettevõttel on võimalus valida lihtsa lahenduse vahel, kus registreerida tööd ja pausid või ka väga täpse kuni 100 erineva töö registreerimiseni. Juhid saavad süsteemist lihtsalt raportid, mille baasil teha analüüse ning tootmist või muud äri andmetepõhiselt juhtida. Lisakasuna toob see kaasa efektiivsema palgaarvestuse ehk jääb ära käsitsi sisestamine ja tekib vähem vigu. Reaalset töövoogu on võimalik jälgida reaalajas veebipõhise tarkvara kaudu ning soovi korral saab tsehhis TV ekraanil kuvada soovitud vaateid.

Tööajaarvestuse süsteemi saab lahendada koos läbipääsusüsteemiga, mis annab võimalusi täiendavateks automatiseerimisteks ehk teie jaoks lihtsustamiseks ning inimlike eksimuste ärahoidmiseks.