EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Valvekaamera lahendab konfliktid erapooletult

01. november 2017

Arusaamatusi, olgu need kas klientidega või oma töötajatega, on alati ebameeldiv lahendada. Enemasti on need sõna-sõna-vastu-olukorrad, kus üks osaline väidab üht, teine teist, ja kõrvalseisjal on võimatu kindlalt öelda, kellel on õigus – välja arvatud juhul, kui ruumis on olemas valvekaamera.

Pilt nagu televiisoris

Krimifilmides näeb tihti olukorda, kus kurjategijat püütakse tuvastada valvekaamera pildi järgi, aga näha on ainult ebamäärase tumehalli kogu liikumist helehallil taustal. Valvekaamerad, mida soovitame kasutada koos CompuCashi kassasüsteemiga, edastavad aga sootuks erineva pildi, mille teravus on piisav isegi selleks, et näha, missugune rahatäht kassas vastu võetakse või tagasi antakse.

Delikaatne, aga pidev kontroll

Valvekaamera salvestused annavad ülevaate kõigest, mis teenindussaalis juhtub. Muidugi ei jõuaks keegi kontrollida kõiki salvestusi, aga spetsiaalne tarkvara oskab analüüsida teenindajate tegevust ning annab vihje, kui mõni asi kordub ebatavaliselt sageli, võtab tavapärasest kauem aega vms. Samal ajal jääb valvekaamera peaaegu märkamatuks nii teenindajale kui kliendile, tekitamata ahistavat tunnet, justkui jälgiks keegi iga liigutust. Mida, miks ja kuidas kontrollida saab, sellest võid üksikasjalikumalt lugeda Äripäeva artiklist.

Hikvisioni valvekaamerad – maailma tippklass

Ektaco paigaldab maailma suurima videovalveseadmete tootja Hikvision Digital Technology valvekaameraid. Hikvisioni tooted on ka Eestis väga levinud tänu oma heale hinna-kvaliteedi suhtele.

Fikseeritud objektiiviga valvekaamerad on juba tehases ära teravustatud ning nende vaatenurka muuta ei ole võimalik. Varifokaalobjektiiviga kaamera pilti saab ise suurendada ja teravustada, mis on oluline, kui soovitakse jälgida mingit kindlat punkti (näiteks kassas vahetusraha tagasiandmist).

Valvekaamera pilti saab jälgida klienditarkvara abil arvutist (korraga on näha reaalajas kuni 64 kaamerat või 16 salvestust) või spetsiaalse mobiilirakendusega (100 kaamerat või salvestust), samuti on võimalik rakenduse abil kaameraid juhtida.

Profid tagavad turvalisuse ja kasutusmugavuse

Hikvisioni valvekaamerate puhul peaks kindlasti jälgima, et need müüks ning paigaldaks professionaalne ettevõte, kuna suure leviku tõttu võivad muidu tekkida turvaprobleemid. Ektaco genereerib valvekaameratele turvalised paroolid, UPS tagab kaamera töö ka voolukatkestuse korral.