EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Kliendi- ja maksekaardid nüüd mobiilis VAATA VIDEOT!

25. mai 2016

 

Ektaco ja Telia koostöös sündis uudne "mTASKU" nimeline äpp, mobiilne "wallet", mille leiab nii GooglePlay ja Appstore-ist. Telia esitles Tallinna Tehnikaülikoolis mTasku ökosüsteemi, mis asendab rahakoti mobiiliga. Ektaco osaleb arendustegevuses ühe tuumikkoostööpartnerina, liidestade rakenduse funktsioone nii oma CompuCash kassa- kui läbipääsusüsteemidele.

VAATA VIDEOT KLIKKIDES SIIA

Innovaatilisse mobiilsesse rahakotti on võimalik lõimida maksekaardid, kliendikaardid, e-kviitungid, läbipääsusüsteemide kaardid ja kinkekaardid, asendades seega praktiliselt kõiki rahakoti funktsioone, mis on praegu inimestel taskus.

Maksevõimalustest on hetkel kasutusel Telia mobiilsed maksed, PocoPay ja Bitcoin. Makseprotsess on lihtne, kas viipad NFC võimekusega telefoni või skänneerid kassas kuvatud QR-koodi.

Arendus on hetkel kasutusel piiratud keskkonnas, Tallinna Tehnikaülikoolis ja selle ümbruses. Tehnikaülikoolis seetõttu, et seal õpib üle 10 000 üliõpilase ja töötaja, kes saavad anda väärtuslikku tagasisidet. See on pika teekonna esimene samm, mille lõppeesmärk pakkuda teenust üle Eesti.

Telia Eesti uute äride juht Holger Haljandi sõnul pannakse uue ökosüsteemi väljaarendamisel rõhku eeskätt süsteemi avatusele ja kõrgele turvalisusele. Avatus eelkõige seepärast, et üksiti telekommunikatsiooniettevõttel on lõppkliendile orienteeritud head keskkonda keeruline välja ehitada. Lisaks on mobiilne tehnoloogia kiiresti ajas muutuv, mis võimaldab kõikidel osapooltel ka arenduskulusid märkimisväärselt kokku hoida. Kõrge turvalisus on aga vältimatu eeldus, et inimesed keskkonda usaldaksid.

AS Ektaco kassa- ja läbipääsusüsteemid lahendustes, mis on mTasku rakendusega integreeritud, ei pea kaupmees tegema seadmetesse olulisi täiendavaid investeeringud. Samuti on pööratakse erilist tähelepanu kasutajamugavusele.

„Meie CompuCash kassasüsteemile loob projektis osalemine lisaväärtuse ja –võimaluse eristuda kassaaparaatidest ning piiratud võimalusega välismaistest kassasüsteemidest. CompuCash on täna pea igas teises Eestimaa kohvikus või restoranis ning me näeme selle suunal uusi võimalusi just kaupmeeste makselahenduste ja lojaalsuskaartide integreerimisel meie süsteemi,” ütles Ektaco juhatuse esimees Kaido Jelle.

Kuigi esimesed mobiilimaksed (parkimine, kinopiletid jms) tehti Eestis 2000-ndatel aastatel, siis märkimisväärseid edasiarendusi, mis oleks leidnud ka laialdast kasutamist, pole olnud. Eestis on küll ettevõtted, kes on püüdnud juurutada erinevaid mobiilimaksete lahendusi, ent võrdlemisi edutult. mTasku erineb eelnevatest, kuna on avatud platvorm. See on hea näide, kuidas erinevate valdkondade ettevõtted ja ka konkurendid saavad edukalt innovatsiooni valdkonnas koostööd teha.