EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Ektaco pakub spaadele tänapäevast infosüsteemi

07. detsember 2015

Spaa infosüsteemi valimisel on oluline leida võimalikult terviklik lahendus. Kiire piletimüük, integreeritud läbipääsusüsteemidgarderoobilahendused, infonäidikud, võimalus registreerida spaa territooriumil tehtud ostud kiibile ning tasuda väljumisel, on funktsionaalus, millega iga kaasaegne spaa arvestama peab. Kuna spaad/veekeskused pakuvad enamasti ka majutusteenust, siis peab olema võimalik kassasüsteem broneerimissüsteemiga liidestada.

Paraku on Eesti turult sellist lahendust väga keeruline leida. Pakutakse küll teistes riikides arendatud nn karbitooteid, kuid nende puhul ei ole arvestatud ettevõtte ega turu spetsiifikat ning arenduste tellimine on keeruline ja kallis. Sellel aastal valmis Ektacol spaadele infosüsteem, mille arendamisel on arvestatud just nimelt terviklikkuse ja Eesti spaade spetsiifikaga.

Suvel juurutasime Pärnu veekeskuse Viiking Saaga terviklahenduse, mis sisaldas kassasid, garderoobi- ja läbipääsusüsteeme, kiibile müüki, infokuvamise ekraane ja liidestust hotelli tarkvaraga Hotellinx. Sügise hakul sai uue süsteemi Laulasmaa Spa.

Pakume ka spordiklubide ja tunnipõhise teenindusega nn. „Wellness“ halduse lahendusi, millele saab lisaks võtta veebipõhise broneerimise mooduli, mida on lihtne olemasolevale kodulehega siduda.
Lisaks võimaldab CompuCash  kinkekaartide ja vautšerite kasutamist, mida spaad tihti rakendada soovivad.

Kui aga spaal  on süsteem juba olemas? Sellisel juhul ei tohi ära unustada vajalikke uuendusi. Ektaco uuendab ka teiste ettevõtete poolt paigaldatud süsteeme. Suvel sai uuenduskuuri Aura keskuses enam kui 10 aastat vana läbipääsusüsteem, mis oli aegunud ja juba väga kriitilises seisus. 

Huvi korral võta ühendust meie müügiosakonnaga lukud@ektaco.ee