EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Vaheta XP arvuti uue vastu

27. november 2015

8. aprillil 2014 lõpetas Microsoft operatsioonisüsteemi Windows XP toe. Tore oli, aga iga asi saab lõpuks otsa. Mida peaks aga teadma kasutajad, kelle arvutites endiselt XP süsteemid jooksevad?

Kui teil on endiselt Windows XP-ga arvuti, saate sellega edasi toimetada, aga peale eelmise aasta 8.aprilli ei ole sellele ühtegi turvauuendust väljastatud. Samuti ei ole XP-le enam võimalik paigaldada Microsofti tasuta viirusetõrjeprogrammi Security Essentials. See tähendab, et teie arvuti ei ole enam nii turvaline kui varem. Järjest enam tekib tulevikus probleeme, kus mõni uus seade enam ei ühildu, kuna XP –le pole toodetud draivereid või arvestatud ühilduvusega.

Erinevat pahavara ning viiruseid uuendatakse ning toodetakse iga päev. Seepärast on oluline, et teie arvutis jookseks samuti uuendatud tarkvara, sest vastasel juhul on pahalased teist sammukese ees ning see muudab teid kaitsetuks. Samuti on uuendamata arvuti turvariskiks kogu serveris asuvatele andmetele.

Mida siis teha? Üks võimalus on XP uuema opertasioonisüsteemi vastu välja vahetada, aga see teid tõenäoliselt ei aita, sest XP-ga arvutid on juba vanad ja Windows 7 või uuemat süsteemi välja ei vea. Niisiis on soovitatav koos uue süsteemiga juba ka uus arvuti soetada.

Kõikidele CompuCashi klientidele pakub Ektaco kuni 2016. aasta märtsi lõpuni võimalust vanad XP-ga arvutid 10% soodsamalt Windows 7 arvutite vastu välja vahetada. Tegemist on 3 aastat kasutuses olnud kassaarvutitega, mis on varustatud Windows 7 PRO litsentsiga. Arvutile on aastane garantii ning mõistlik eluiga veel ca 3 aastat ning hind 130.- + km.

NB - Arvutidvahetusega kaasnevad tööd ja vastav tasu tuleb eraldi kokku leppida.

Erinevate ohtude kohta XP kasutamisel lugege pikemalt siit.

Küsige lisainfot meie hooldusspetsialistidelt juba täna!