EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Ektacol on uuenenud koduleht

18. september 2015

Meie koduleht oli meid teeninud juba palju aastaid ning kuigi paljude arvates hea sisuehitusega, leidsid teised, et tegemist on juba pigem vintage valdkonda kuuluva infotehnoloogiapärandiga, mis vajaks uuenduskuuri. 

Suve hakul otsustasime koostöös oma meeskonna ja kodulehe partneri Greaton OÜ-ga lehele värske ilme anda. Kiire töö tulemusena toimus uue kodulehe lansseerimine juba septembri hakul. Meie koduleht on inspireeritud paar aastat tagasi tehtud uuendustest CompuCashi kodulehel, mida täna saab lugeda nii inglise, soome, läti kui leedu keeles. http://compucashsystems.com .

Ektaco uus koduleht on loodud responsive web tehnoloogial, mis tähendab, et lehe kujundus muutub sõltuvalt ekraani resolutsioonist. Nii on sisu hästi hoomatav ka nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Täiesti uue asjana lisasime oma kodulehele karjäärilehe, kus tutvustame ettevõtet ja selle meeskonda ning anname sõna oma töötajatele, et nad räägiksid otse ja ausalt, miks neile meeldib töötada just Ektacos. http://www.ektaco.ee/firmast/tuletoole/

Seoses uue kodulehe valmimisega soovime tänada kliente, kes lubasid meil oma ettevõtmisi Ektaco kodulehe tarbeks pildile jäädvustada. Pildistamisel aitas meid aastaid Postimehes fotograafina töötanud, mitmeid kordi Olümpiamänge pildistanud ja kaks kord Aasta Pressifoto tiitli võitnud Toomas Huik. Suur tänu Toomasele hea koostöö eest!